Valguseleht

Blogi


Valgusepitser
1 kuu tagasi

Teile, kes Te läbite aega, mil kõik ammune ja koormav ning tagasitõmbav variseb tugevalt ja kindlalt, pisut ootamatult kokku, surudes Teid hetkeks põlvili, põlvili vabaneva kurbuse, viha, meeleheite ja mõistmatuse ookeani - Teie Jumalikud Teejuhid ja Kaitseinglid Aegade Algusest sosistavad vaid üht. "Rahu, rahu, rahu, me kallis, rahu, rahu, rahu, me armas - on aeg ja hetk, mil pöördub kõik, nii sünnib nüüd ja praegu".

Hingame seda RAHU aeglaselt sisse, peatume hetkeks ja laseme möödunul koonduda. Ja siis hingame välja kõik selle, mis soovib meist, meie elust ja eluteelt lahkuda. Hingame nüüd välja pikalt, veel, veel ja veel. Laseme tänutundega energial vabaneda Algusesse, et see saaks ühineda taas Armastuse ja Väe ning Jõuga. Saagu Valgus. Nii siia kui Sealpoolsusesse.

Õnnistust ja Armastust, kaitset ja Valgust. Pühitsetud Valgusepitseriga.

Armastusega,

Helena Möldri

 

Kaart septembrisse
3 kuud tagasi

Kallid Valgusekaartide sõbrad! Võtsin imeliseks septembriks just Teile kaardi. Selleks tuli:

"Number kuusteist
*
Kas oled viimasel ajal tajunud, kuidas kõik voolab käte vahelt maha, mitte midagi ei jää alles? Number kuusteist palub Sul mõelda, oled Sa märganud seda mis Sinu elus on? Oled sa kallistanud oma lähedasi ja armsaid inimesi lihtsalt selleks, et neid olemasolu eest tänada? Kallis, niipea, kui pöörad tähelepanu kõigele sellele, mis Sinu elu täidab, täitub nii Sinu rahakott kui ka süda taaskord uuenenud ja värske küllusega, mida jätkub ka Sind toetavatele ja armastavatele inimestele. Oled alati hoitud ja kaitstud, armsake."

Sageli tundub, et suve lõpuga saab midagi imelist otsa. Mõni lausa kurvastab kõvasti, sest tuleb hämar aeg ja soojust on vähevõitu. Puhkus lõpeb ning taas algab kiirustamine ja uue kevade ja suve alguse ootamine. Aga olete Te mõelnud, millise külluse toob kaasa sügis? Millise ilu, värvidemängu ja rahu võib leida igas septembris. Kõik justkui suunduks taas oma rada pidi edasi, kas siis uue teekonna alguses olles või vana armast teed pidid edasi sammudes. Üks on kindel - Jumalik Ajastatus on olemas (kogemata kirjutasin alguses Jaatus!). Öelgem "jah" armastusele, headusele ja unistuste täitumisele - ja kõik see voolab takistamatult meie ellu kohale.

Rõõmsat uut algust või mõnusat vana jätkamist, mu kallid! Kõik on alati hästi, sest Te kõik olete ilusad, head ning armastust täis!

Armastusega,

Helena Möldri

 

Kõrgema Minaga suhtlemine
4 kuud tagasi

Kui sageli pöördud Sina oma Kõrgema Mina poole? Kui mitte väga sageli, siis tee seda tihedamini ja jälgi, mis toimuma hakkab ja mis mõtted ning tunded Sul tekivad. Mina jalutan tööle umbes 25-30 minutit ja siis on mul hea aeg palvete ja taotluste loomiseks, puhastumiseks ja laadimiseks. Kui tunnen, et on vajalik, siis palun oma Kõrgemal Minal/Olemusel aktiviseeruda minus ja taotlen siis vastu võtta erinevaid asju, neid, mida parajasti tarvis on. Näiteks juhatust või abi või kaitset. Lisan ka juurde tänu.

Täna just oli selline hommik, kus suhtlesin Kõrgema Minaga ja tegin taotlusi - ja päeva jooksul toimus igasugu huvitavaid asju ja sealjuures veel sünkroonis.

Head iseendaga kontaktiloomist ja imede ning vastuste ellu lubamist!

Armastusega.

 

Valgusesõnum Teile, mu kullakesed
6 kuud tagasi

Kullakesed, mul on Teile üks Valgusesõnum. "Oled alati piisav, igal hetkel, energiataseme, vibratsiooni ja sagedusega. Luba endal olla vabalt nii, nagu soovid, suudad ja jaksad. Puhka ometi nüüd ja praegu. Ja ära anna endale hinnanguid, vaid aktsepteeri, armasta ja lase vabaks. Kummardame kõik Sinu ees maani ja täname Sind tehtud töö, arengu, Valguse ja Emakese Maa vibratsiooni ja sageduse tõstmise eest. Oled armastatud ja kaitstud, kallis Valguseteeline. Sinu Kaitseinglid ja Õpetajad."

 

Lõppevasse aastasse mõned read, tänu ja armastusega
11 kuud tagasi

Kullake, oled Sa märganud, et see aasta on toonud mitmeid muutusi, mida ei ole osanud isegi unes näha. Kujuta ette, kui keegi oleks Sulle aasta alguses öelnud, et Sinu elu on selline, nagu ta hetkel on. Milline oleks olnud Su reaktsioon? Mida Sa praegu tunned?

Hetkel olev on vana eraldumise ja puhastumise, tervenemise ja taassünni tulemus. Sinu Hing on säravam ja helgem, vanad armid on tuhmistunud ja peagi sulanduvad Sinuga täielikult. Sa oled kohe-kohe tervik, olles valmis vastu võtma järgmist eluülesannet ja tooma veelgi enam Valgust nii endale kui kõikidele teistele. Kogu Maale, Universumile, Loodule.

Algallika katkematu tänu, hellus, olemise rõõm ja armastus ümbritseb ja täidab Sind just praegu täielikult. Kümble selles ja võta see vastu tänu ja austusega, mu kallis. See ongi just Sulle.

Armastusega,

Helena Möldri

 

Kuulake kive!
1 aasta tagasi

Täna on tunda eriti hästi Maaema toetust ja väge. Korduvalt on tulnud mõttesse lihtsalt sõnapaar " Emake Maa". Ja jalgades muudkui liigub energia, side Maa Südame ja minu vahel puhastub ja muutub järjest säravamaks.

Mulle on Teile ka üks sõnum edasi anda: kivid, kes on oma ülesande Teie juures täitnud, vajavad tagasi Emakese Maa rüppe. Kuulake oma kive, kes neist hüüavad Emakese järele? Soovivad nad puudutada mulla pehmet pinda, mattuda sellesse või tunnevad nad tungi hoopis oja, jõe või järve puhstavasse ja hoolitsevasse voogu minna? Mina andsin oma kivid, mis ühendasid mind eelmiste elude sidemete ja ülesannetega, tagasi, asetades nad palve ja tänuga ühe vägeva puu maapealsete juurte vahele. Milline vabanemine ja energiate möll sellele järgnes...

Valguse ja armastuse ja austusega,

Helena Möldri

 

Armastus on voolav jõgi
1 aasta tagasi

Armastus - see on pehme, hell, andestav, puhas, väge ja jõudu andev voolav jõgi meie südames ja Hinges, kogu olemuses. Laskem sel voolata kõikjale säravana ja vabana - ja armastus oma ringluses ei saa iial otsa, see vaid suureneb ja kasvab. Kui me lubame ja usaldame ning anname vabaks kõik ootused, hirmud ja illusioonid.

Olge hoitud, mu kallid. Armastan Teid väga-väga.

Helena Möldri

 

Võta vastu killukesed iseendast ja Sinuni jõuab peegelpuhas Valgus
1 aasta tagasi

Kullakesed, kas olete märganud, kuidas eriti viimasel ajal ujuvad pinnale mitmed allasurutud varjuküljed ja eiratud ihad ja soovid ning tunded? See võib olla päris ootamatu ja hirmutav, tekib segadus ja peataolek. Olete ju ometi järjest enam ja enam endaga tegelenud ja Valguses kümmelnud, end puhastanud ja tervendanud. Mu kallid, see kõik on suureks Õnnistuseks, sügavamad kihid on hakanud murenema ja killukeste haaval liikuma - ikka vabaduse ja Valguse suunas. Võtke need killud omaks ja vastu ning see Valgus ja Pühitsus, mis koos nendega naaseb, on briljantne, särav ja peegelpuhas. Olge vaprad! Olete kõik hoitud ja väga-väga armastatud!

Austuse ja armastusega,

Helena Möldri

 

Valgusesõdalasele
1 aasta tagasi

Sina, kes Sa oled pikka aega just nimelt sõdalase kombel läbi elu vapralt edasi rühkinud, läbinud keerulisi radu ja lõpetanud eelmiste elude õppimata õppetükkide koerasabasid - oled just nüüd, mil võib-olla tunned, et käes on viimane piir, enam edasi ei jaksa, ümbritsetud hella, armastava, Kuldse- ja Teemantilise Valguseleegioni ning Galaktikate Ülemnõukogu Õnnistuse ja Pühitsusega, sest Sinu pühendumus on olnud võimas ja südames olev siirus ja soov jagada armastust ka kõige pimedamatesse kohtadesse (iseendas samuti) ülisuur. Sinu ees olevad Õpetajad, Teejuhid, Inglid ja Väeloomad ja teised armastusevibratsiooniga Valguseolendid kummarduvad austusega Sinu poole, sest nemad näevad Suurt Plaani ja Sinu missiooni selles elus. On Jumalik Ajastatus ja kõik on kohal... Tunneta, kuidas Sinu pead puudutaks justkui õrn ja soe tuuleiil... See on Valgusekroon, mis just asetus Sinu pähe. Pühitsusega. Oled olnud vapper ja avanud uue laeka - see kuulub nüüd Sulle, kallis.

Oled nii väga armastatud ja üliväga hoitud, kaitstud ning austatud. Oled Valguse kaunis kehastus, koos hindamatute kogemustega.

Sinu poole kajab veel Valguse hääl: "Täname, täname, täname..."

Armastusega,

Helena Möldri

 
 
 

Ava silmad
1 aasta tagasi

Kui on tunne, et lamad maas ja ei jõua enam püsti tulla, siis kujuta ette kõiki neid tähti, mida Sa näed, kui silmad avad. Ja need tähed on alati Sinu jaoks olemas seal kõrgel Taevas. Nad on olemas ka siis, kui pilved on ees. Nad on olemas ka siis, kui silmad on suletud. Ja need tähed saadavad Sulle usku, lootust, usaldust, jõudu ja armastust.

 

Kallid ja paid.

 

Valguseleht
Tauno & Helena Möldri
ingel@valguseleht.ee
Kasutamistingimused