Valguseleht

Blogi


Jõulusoov
9 kuud tagasi

Kallid sõbrad! Soovin Teie Pühadesse siirust, soojust, armastust, rahu, õnne ja ühtehoidmist. Meie Jõulud on kui tähevalgus taevas, mille vaatlemine ja imetlemine toob rahu ja tasakaalu, mõistmist ja kindlustunnet meile kõigile. Jõulud on kui majakas tormisel merel olevale laevale, mis näitab teed koju - meie igaühe südamesse. Ja südames on alati need ja see, mis meile on kallid, keda või mida me armastame. Armastus ei lakka ka kõige pimedamal ja kõledamal ajal. Ja tunnetades seda kõikehõlmavat armastust, jääb alles vaid hea.
Armastan Teid igavesest ajast igavesti, mu kallid.
 
Helena Möldri

 

Oleme üks kõiges, mu kallid
1 aasta tagasi

Sel murrangulisel ajal, mil me praegu elame, on hea märgata ja tajuda, kes või mis on meie ümber ja sees. Ja tuletada meelde, et olgu mistahes olukord - iseendale oleme alati olemas. Ja meie lähedased on meie jaoks samuti kindlad kui kaljud. Käisime täna Jääaja Keskuses. Seal olles tekkis nii huvitav ja ajatu tunne, lugedes sealseid tekste, mis rääkisid miljonite aastate tagustest aegadest ja oludest. Kummaline tunne oli seista eelajalooliste tegelaste läheduses, nagu oleks ajarändur olnud. Eriti meeldisid mulle suured kivid, mida ma hellalt paitasin. Kivid olid katsudes külmad, kuid tekitasid südamesse sooja tunde. Kui kivid vaid kõneleda oskaksid... Tegelikult oskavadki ju, tuleb vaid kuulata... Ja mida kõike Emake Maa on oma rüpes säilitanud... Me kõik läheme kunagi Emakese maa sängi tagasi, varem või hiljem. Ja me kõik elame igavesti - kas siis jääjate südames või tähena Taevas.
Naeratame ja anname palun üksteisele märku, et oleme inimkonnana alati üks ja koos kõiges. Ja me oleme inimestena ühenduses läbi Hingede ja armastuse. Me teame sisimas, mis on hea. Ja me teame südames, mis on tõde.
Armastan Teid kõiki, mu kallid. Kummardan Maani ja taevani Teie kõigi ees. Tänan Teid.

 

Toetuseks kaks kaarti Maikuusse
1 aasta tagasi

Maikuu on olnud eriliselt tihe ja voolava ja muutva energiaga - ikka parema ja õnnelikuma tänase ja homse hüvanguks. Tundsin, et on tarvis võtta veel kaks kaarti toetuseks ja abiks. Tulid alljärgnevad kaardid:

Usaldus
*
Usaldad Sa iseennast? Usaldad Sa elu ja inimesi? Võib-olla oled kaotanud usalduse kellegi või millegi vastu. Lase see vabaks. Oled läbinud õppetüki ja saanud kogemuse võrra rikkamaks, nüüd liigu edasi. Olles läbinud usaldamise õppetüki, oled Sa olnud võimsaks õpetajaks teistelegi. Universum on Sulle selle eest ääretult tänulik, armas Valgusekandja.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Armastatule
Tänupalve
Tema, Su kallis kaaslane, armsam ja lähedaseim Hingele ja südamele, peegeldab Sinu kõige sügavamaidki isikuomadusi ja toob neid välja. Ta puudutab kõike, mis Sinus on - ja aitab Sind edasi, ikka enam ja enam rõõmu, vabaduse, Valguse ja armastuse suunas. Oled Sa mõelnud, millal sa viimati teda tänasid? On Sul meeles? Kuna side temaga on Sul otsene, siis pole tegelikult sõnu vaja, piisab vaid mõttest või energiast. Tänu jõuab alati kohale, tervendades ja taastades elujõu. Tänades südames olevat armsamat, tervenevad ka südamehaavad ja eraldatusest tulenev valu vaibub. Saabub rahu ja vaikus, tingimusteta armastusevoog Sinus saab olema katkematu.

"Mu kallis, kullake, armas... armastan Sind katkematult kogu Hingest ja südamest. Ma tänan Sind kõige eest, mida Sa oled minu ellu toonud. Ma olen rõõmus, et olen saanud näha ennast Sinus ja Sind endas ning mõistnud meie ühise välja olemust. Ma tänan Sind, et oled õpetanud mind ennast armastama ja hirmudest lahti laskma ja valule ning pimedatele kohtadele minus otsa vaatama. Oled olnud minu tugi, vabadusse suunaja ja Valgustaja, mu kallis. Oled Valgus mu teel, nagu mina Sinu rajal. Tänan, tänan, tänan."

Olgu Looja tervendav ja kaitsev kohalolek Teie saatjaks igal hetkel.

Armastusega.

 

Väike mõtisklus
1 aasta tagasi

Inimesed on harjunud vana süsteemiga, kus endast väljaspoolt tulid käsud ja keelud. Vana energia teadjad ja selgeltnägijad teinekord ennustasid terve elutee, ka surma ette. Ja inimesed siis ootasidki, et neile öeldakse, kuidas on õige otsustada. Sellega anti ka õigused ära ning vastutus langes justkui teistele. Olen aru saanud, et inimestel ongi kõige raskem just võtta vastutus kogu oma elu eest - mõtete, tunnete, eesmärkide ja tegude eest. See on paljude jaoks uus. Elatakse ka ohvrirollis, millega sageli kaasneb liiga suure vastutuse võtmine. Tehakse teiste jaoks palju ära, ümmardatakse teisi ja kardetakse teiste arvamust endast. Kindlasti saavad järjest rohkem inimesi aru, kui suur on just tema enda loomevõime ja kui särav on tema Valgus ja et iga inimene ongi Oma Elu LOOJA. Olge hoitud ja õnnistatud.

 

Maikuu kaardid
1 aasta tagasi

Kallid Valgusekaartide sõbrad! Võtsin meile kaks Maikuu kaarti. Alguses oli plaanis üks kaart, aga järsku vupsas! ka teine kaart sõnumisse. Vaadake neid kahte kaarti südamega ja tunnetage, kuidas need omavahel seotud on ja millise lahenduse nad just Teile toovad.

Muster
*
Oled Sa märganud, et teatud olukorrad Sinu elus muudkui korduvad ja jätkuvad? Astud samme, et välja pääseda, kuid ikka need tulevad tagasi. Et mustrit selja taha jätta, on vaja need endale lahti mõtestada ja tabada õppetükki. Ja olla tänulik. Ehk on tarvis ka andestada ja vabastada.

Zeus
*
Palju õnne! Sinu praegust eluperioodi on saatma tulnud äikese- ja vihma- ning taevajumal ise. Sinu vibratsioon on tõusnud kõrgele ning see võimaldab Zeusil Sinuga koostööd teha. Eelkõige aitab ta Sul vastu võtta suuri otsuseid, mis tekitavad võib-olla isegi välku ja mürinat Sinu elus, kuid selleta praegu ei saa. Viimane seisev energia on tarvis liikuma saada ja eemaldada tugevaimad takistused Sinu eluteel. Siis saad Sa veelgi võimsamalt täita oma eluülesandeid ning Hingelepinguid. Oled õnnistatud ja väga armastatud!

Valguse, armastuse ja tänuga

Helena Möldri

 
 
 
 

 

Kaart 2020. aastaks
1 aasta tagasi

Kallid Valgusekaartide sõbrad! Teile on läbi Valguse tulnud 2020. aastaks väe ja tarkusega kaart, milles on ühe antiikse Jumalanna õnnistus ja energia. Kõikide kõrgeimaks hüvanguks. Armastusega.

Athena
*
Tarkusejumalanna Athena on tulnud Sinu valikute ja otsuste tegemist toetama. Athena palub Sul leida üles sisemine tarkus ja iidsed teadmised, mis asuvad Su südames ja Hinges. Jumalanna soovitab Sul keskenduda iseenda Hingesoovidele ja südamekutsele. Võimaluse korral eemaldu teistest inimestest ning viibi enda lemmikpaigas või mõnes väekohas, et end enne tähtsate valikute tegemist puhastada ja laadida. Olles üles leidnud iseenda, saabuvad valikute tulemusena Su ellu imed ja uskumatud lahendused. Ole avatud ja võta siis need imed ja lahendused ka vastu!

 

Jõulusoov
1 aasta tagasi

Kallid sõbrad! Soovin, et Teie Jõulud tooksid Teid ennast endale lähemale. Ja lähemale enda lähedastele. Laske Jõulusoojusel ja rahul end paitada ja tundke, kui palju head Teie ümber on. Imelisi Jõule, oma võlus ja lihtsuses!

Armastusega

Helena Möldri

 

Kutse
1 aasta tagasi

Kutsun Teid siin ja praegu ühisesse pehmesse ja vibratsiooni tõstvasse valgusevoogu. Loome selle voo ise ja koos. Palume maandust Maaema kuldsesse Keskmesse ja ühendust kõikide toetavate Peainglite, Karmainglite ja Kaitseinglitega. Täname. Nüüd hingame vabalt sisse ja välja... veel...veel ja veel... tekib mõnus surin kogu kehasse. Seame taotluseks, et sissehingatav õhk on puhas tingimusteta armastus ja Valgus. Ja väljahingatav õhk on tänu ja austus Emakesele Maale ja Taevastele vägedele, Pühale Algallikale. Ja lihtsalt hingame rahulikult.... Minut, kaks kümme, kolmkümmend... nii kaua, kuni tunnetus ütleb, et selleks korraks piisab. Siis tuleme aeglaselt tagasi oma tavaolekusse, kummardades Maani ja Maale, Taevani ja Taevale.

Armastusega

Helena Möldri

 
 
 
 

 

Valgusepitser
2 aastat tagasi

Teile, kes Te läbite aega, mil kõik ammune ja koormav ning tagasitõmbav variseb tugevalt ja kindlalt, pisut ootamatult kokku, surudes Teid hetkeks põlvili, põlvili vabaneva kurbuse, viha, meeleheite ja mõistmatuse ookeani - Teie Jumalikud Teejuhid ja Kaitseinglid Aegade Algusest sosistavad vaid üht. "Rahu, rahu, rahu, me kallis, rahu, rahu, rahu, me armas - on aeg ja hetk, mil pöördub kõik, nii sünnib nüüd ja praegu".

Hingame seda RAHU aeglaselt sisse, peatume hetkeks ja laseme möödunul koonduda. Ja siis hingame välja kõik selle, mis soovib meist, meie elust ja eluteelt lahkuda. Hingame nüüd välja pikalt, veel, veel ja veel. Laseme tänutundega energial vabaneda Algusesse, et see saaks ühineda taas Armastuse ja Väe ning Jõuga. Saagu Valgus. Nii siia kui Sealpoolsusesse.

Õnnistust ja Armastust, kaitset ja Valgust. Pühitsetud Valgusepitseriga.

Armastusega,

Helena Möldri

 

Kaart septembrisse
2 aastat tagasi

Kallid Valgusekaartide sõbrad! Võtsin imeliseks septembriks just Teile kaardi. Selleks tuli:

"Number kuusteist
*
Kas oled viimasel ajal tajunud, kuidas kõik voolab käte vahelt maha, mitte midagi ei jää alles? Number kuusteist palub Sul mõelda, oled Sa märganud seda mis Sinu elus on? Oled sa kallistanud oma lähedasi ja armsaid inimesi lihtsalt selleks, et neid olemasolu eest tänada? Kallis, niipea, kui pöörad tähelepanu kõigele sellele, mis Sinu elu täidab, täitub nii Sinu rahakott kui ka süda taaskord uuenenud ja värske küllusega, mida jätkub ka Sind toetavatele ja armastavatele inimestele. Oled alati hoitud ja kaitstud, armsake."

Sageli tundub, et suve lõpuga saab midagi imelist otsa. Mõni lausa kurvastab kõvasti, sest tuleb hämar aeg ja soojust on vähevõitu. Puhkus lõpeb ning taas algab kiirustamine ja uue kevade ja suve alguse ootamine. Aga olete Te mõelnud, millise külluse toob kaasa sügis? Millise ilu, värvidemängu ja rahu võib leida igas septembris. Kõik justkui suunduks taas oma rada pidi edasi, kas siis uue teekonna alguses olles või vana armast teed pidid edasi sammudes. Üks on kindel - Jumalik Ajastatus on olemas (kogemata kirjutasin alguses Jaatus!). Öelgem "jah" armastusele, headusele ja unistuste täitumisele - ja kõik see voolab takistamatult meie ellu kohale.

Rõõmsat uut algust või mõnusat vana jätkamist, mu kallid! Kõik on alati hästi, sest Te kõik olete ilusad, head ning armastust täis!

Armastusega,

Helena Möldri

 

Valguseleht
Tauno & Helena Möldri
ingel@valguseleht.ee
Kasutamistingimused