Valguseleht

Blogi


Kaart 2020. aastaks
2 kuud tagasi

Kallid Valgusekaartide sõbrad! Teile on läbi Valguse tulnud 2020. aastaks väe ja tarkusega kaart, milles on ühe antiikse Jumalanna õnnistus ja energia. Kõikide kõrgeimaks hüvanguks. Armastusega.

Athena
*
Tarkusejumalanna Athena on tulnud Sinu valikute ja otsuste tegemist toetama. Athena palub Sul leida üles sisemine tarkus ja iidsed teadmised, mis asuvad Su südames ja Hinges. Jumalanna soovitab Sul keskenduda iseenda Hingesoovidele ja südamekutsele. Võimaluse korral eemaldu teistest inimestest ning viibi enda lemmikpaigas või mõnes väekohas, et end enne tähtsate valikute tegemist puhastada ja laadida. Olles üles leidnud iseenda, saabuvad valikute tulemusena Su ellu imed ja uskumatud lahendused. Ole avatud ja võta siis need imed ja lahendused ka vastu!

 

Jõulusoov
3 kuud tagasi

Kallid sõbrad! Soovin, et Teie Jõulud tooksid Teid ennast endale lähemale. Ja lähemale enda lähedastele. Laske Jõulusoojusel ja rahul end paitada ja tundke, kui palju head Teie ümber on. Imelisi Jõule, oma võlus ja lihtsuses!

Armastusega

Helena Möldri

 

Kutse
3 kuud tagasi

Kutsun Teid siin ja praegu ühisesse pehmesse ja vibratsiooni tõstvasse valgusevoogu. Loome selle voo ise ja koos. Palume maandust Maaema kuldsesse Keskmesse ja ühendust kõikide toetavate Peainglite, Karmainglite ja Kaitseinglitega. Täname. Nüüd hingame vabalt sisse ja välja... veel...veel ja veel... tekib mõnus surin kogu kehasse. Seame taotluseks, et sissehingatav õhk on puhas tingimusteta armastus ja Valgus. Ja väljahingatav õhk on tänu ja austus Emakesele Maale ja Taevastele vägedele, Pühale Algallikale. Ja lihtsalt hingame rahulikult.... Minut, kaks kümme, kolmkümmend... nii kaua, kuni tunnetus ütleb, et selleks korraks piisab. Siis tuleme aeglaselt tagasi oma tavaolekusse, kummardades Maani ja Maale, Taevani ja Taevale.

Armastusega

Helena Möldri

 
 
 
 

 

Valgusepitser
5 kuud tagasi

Teile, kes Te läbite aega, mil kõik ammune ja koormav ning tagasitõmbav variseb tugevalt ja kindlalt, pisut ootamatult kokku, surudes Teid hetkeks põlvili, põlvili vabaneva kurbuse, viha, meeleheite ja mõistmatuse ookeani - Teie Jumalikud Teejuhid ja Kaitseinglid Aegade Algusest sosistavad vaid üht. "Rahu, rahu, rahu, me kallis, rahu, rahu, rahu, me armas - on aeg ja hetk, mil pöördub kõik, nii sünnib nüüd ja praegu".

Hingame seda RAHU aeglaselt sisse, peatume hetkeks ja laseme möödunul koonduda. Ja siis hingame välja kõik selle, mis soovib meist, meie elust ja eluteelt lahkuda. Hingame nüüd välja pikalt, veel, veel ja veel. Laseme tänutundega energial vabaneda Algusesse, et see saaks ühineda taas Armastuse ja Väe ning Jõuga. Saagu Valgus. Nii siia kui Sealpoolsusesse.

Õnnistust ja Armastust, kaitset ja Valgust. Pühitsetud Valgusepitseriga.

Armastusega,

Helena Möldri

 

Kaart septembrisse
6 kuud tagasi

Kallid Valgusekaartide sõbrad! Võtsin imeliseks septembriks just Teile kaardi. Selleks tuli:

"Number kuusteist
*
Kas oled viimasel ajal tajunud, kuidas kõik voolab käte vahelt maha, mitte midagi ei jää alles? Number kuusteist palub Sul mõelda, oled Sa märganud seda mis Sinu elus on? Oled sa kallistanud oma lähedasi ja armsaid inimesi lihtsalt selleks, et neid olemasolu eest tänada? Kallis, niipea, kui pöörad tähelepanu kõigele sellele, mis Sinu elu täidab, täitub nii Sinu rahakott kui ka süda taaskord uuenenud ja värske küllusega, mida jätkub ka Sind toetavatele ja armastavatele inimestele. Oled alati hoitud ja kaitstud, armsake."

Sageli tundub, et suve lõpuga saab midagi imelist otsa. Mõni lausa kurvastab kõvasti, sest tuleb hämar aeg ja soojust on vähevõitu. Puhkus lõpeb ning taas algab kiirustamine ja uue kevade ja suve alguse ootamine. Aga olete Te mõelnud, millise külluse toob kaasa sügis? Millise ilu, värvidemängu ja rahu võib leida igas septembris. Kõik justkui suunduks taas oma rada pidi edasi, kas siis uue teekonna alguses olles või vana armast teed pidid edasi sammudes. Üks on kindel - Jumalik Ajastatus on olemas (kogemata kirjutasin alguses Jaatus!). Öelgem "jah" armastusele, headusele ja unistuste täitumisele - ja kõik see voolab takistamatult meie ellu kohale.

Rõõmsat uut algust või mõnusat vana jätkamist, mu kallid! Kõik on alati hästi, sest Te kõik olete ilusad, head ning armastust täis!

Armastusega,

Helena Möldri

 

Kõrgema Minaga suhtlemine
8 kuud tagasi

Kui sageli pöördud Sina oma Kõrgema Mina poole? Kui mitte väga sageli, siis tee seda tihedamini ja jälgi, mis toimuma hakkab ja mis mõtted ning tunded Sul tekivad. Mina jalutan tööle umbes 25-30 minutit ja siis on mul hea aeg palvete ja taotluste loomiseks, puhastumiseks ja laadimiseks. Kui tunnen, et on vajalik, siis palun oma Kõrgemal Minal/Olemusel aktiviseeruda minus ja taotlen siis vastu võtta erinevaid asju, neid, mida parajasti tarvis on. Näiteks juhatust või abi või kaitset. Lisan ka juurde tänu.

Täna just oli selline hommik, kus suhtlesin Kõrgema Minaga ja tegin taotlusi - ja päeva jooksul toimus igasugu huvitavaid asju ja sealjuures veel sünkroonis.

Head iseendaga kontaktiloomist ja imede ning vastuste ellu lubamist!

Armastusega.

 

Valgusesõnum Teile, mu kullakesed
10 kuud tagasi

Kullakesed, mul on Teile üks Valgusesõnum. "Oled alati piisav, igal hetkel, energiataseme, vibratsiooni ja sagedusega. Luba endal olla vabalt nii, nagu soovid, suudad ja jaksad. Puhka ometi nüüd ja praegu. Ja ära anna endale hinnanguid, vaid aktsepteeri, armasta ja lase vabaks. Kummardame kõik Sinu ees maani ja täname Sind tehtud töö, arengu, Valguse ja Emakese Maa vibratsiooni ja sageduse tõstmise eest. Oled armastatud ja kaitstud, kallis Valguseteeline. Sinu Kaitseinglid ja Õpetajad."

 

Lõppevasse aastasse mõned read, tänu ja armastusega
1 aasta tagasi

Kullake, oled Sa märganud, et see aasta on toonud mitmeid muutusi, mida ei ole osanud isegi unes näha. Kujuta ette, kui keegi oleks Sulle aasta alguses öelnud, et Sinu elu on selline, nagu ta hetkel on. Milline oleks olnud Su reaktsioon? Mida Sa praegu tunned?

Hetkel olev on vana eraldumise ja puhastumise, tervenemise ja taassünni tulemus. Sinu Hing on säravam ja helgem, vanad armid on tuhmistunud ja peagi sulanduvad Sinuga täielikult. Sa oled kohe-kohe tervik, olles valmis vastu võtma järgmist eluülesannet ja tooma veelgi enam Valgust nii endale kui kõikidele teistele. Kogu Maale, Universumile, Loodule.

Algallika katkematu tänu, hellus, olemise rõõm ja armastus ümbritseb ja täidab Sind just praegu täielikult. Kümble selles ja võta see vastu tänu ja austusega, mu kallis. See ongi just Sulle.

Armastusega,

Helena Möldri

 

Kuulake kive!
1 aasta tagasi

Täna on tunda eriti hästi Maaema toetust ja väge. Korduvalt on tulnud mõttesse lihtsalt sõnapaar " Emake Maa". Ja jalgades muudkui liigub energia, side Maa Südame ja minu vahel puhastub ja muutub järjest säravamaks.

Mulle on Teile ka üks sõnum edasi anda: kivid, kes on oma ülesande Teie juures täitnud, vajavad tagasi Emakese Maa rüppe. Kuulake oma kive, kes neist hüüavad Emakese järele? Soovivad nad puudutada mulla pehmet pinda, mattuda sellesse või tunnevad nad tungi hoopis oja, jõe või järve puhstavasse ja hoolitsevasse voogu minna? Mina andsin oma kivid, mis ühendasid mind eelmiste elude sidemete ja ülesannetega, tagasi, asetades nad palve ja tänuga ühe vägeva puu maapealsete juurte vahele. Milline vabanemine ja energiate möll sellele järgnes...

Valguse ja armastuse ja austusega,

Helena Möldri

 

Armastus on voolav jõgi
1 aasta tagasi

Armastus - see on pehme, hell, andestav, puhas, väge ja jõudu andev voolav jõgi meie südames ja Hinges, kogu olemuses. Laskem sel voolata kõikjale säravana ja vabana - ja armastus oma ringluses ei saa iial otsa, see vaid suureneb ja kasvab. Kui me lubame ja usaldame ning anname vabaks kõik ootused, hirmud ja illusioonid.

Olge hoitud, mu kallid. Armastan Teid väga-väga.

Helena Möldri

 

Valguseleht
Tauno & Helena Möldri
ingel@valguseleht.ee
Kasutamistingimused