Valguseleht

Kaart septembrisse

Kallid Valgusekaartide sõbrad! Võtsin imeliseks septembriks just Teile kaardi. Selleks tuli:

"Number kuusteist
*
Kas oled viimasel ajal tajunud, kuidas kõik voolab käte vahelt maha, mitte midagi ei jää alles? Number kuusteist palub Sul mõelda, oled Sa märganud seda mis Sinu elus on? Oled sa kallistanud oma lähedasi ja armsaid inimesi lihtsalt selleks, et neid olemasolu eest tänada? Kallis, niipea, kui pöörad tähelepanu kõigele sellele, mis Sinu elu täidab, täitub nii Sinu rahakott kui ka süda taaskord uuenenud ja värske küllusega, mida jätkub ka Sind toetavatele ja armastavatele inimestele. Oled alati hoitud ja kaitstud, armsake."

Sageli tundub, et suve lõpuga saab midagi imelist otsa. Mõni lausa kurvastab kõvasti, sest tuleb hämar aeg ja soojust on vähevõitu. Puhkus lõpeb ning taas algab kiirustamine ja uue kevade ja suve alguse ootamine. Aga olete Te mõelnud, millise külluse toob kaasa sügis? Millise ilu, värvidemängu ja rahu võib leida igas septembris. Kõik justkui suunduks taas oma rada pidi edasi, kas siis uue teekonna alguses olles või vana armast teed pidid edasi sammudes. Üks on kindel - Jumalik Ajastatus on olemas (kogemata kirjutasin alguses Jaatus!). Öelgem "jah" armastusele, headusele ja unistuste täitumisele - ja kõik see voolab takistamatult meie ellu kohale.

Rõõmsat uut algust või mõnusat vana jätkamist, mu kallid! Kõik on alati hästi, sest Te kõik olete ilusad, head ning armastust täis!

Armastusega,

Helena Möldri

 

+0
  • 0
  • 501
Valguseleht
Tauno & Helena Möldri
ingel@valguseleht.ee
Kasutamistingimused