Valguseleht

Toetuseks kaks kaarti Maikuusse

Maikuu on olnud eriliselt tihe ja voolava ja muutva energiaga - ikka parema ja õnnelikuma tänase ja homse hüvanguks. Tundsin, et on tarvis võtta veel kaks kaarti toetuseks ja abiks. Tulid alljärgnevad kaardid:

Usaldus
*
Usaldad Sa iseennast? Usaldad Sa elu ja inimesi? Võib-olla oled kaotanud usalduse kellegi või millegi vastu. Lase see vabaks. Oled läbinud õppetüki ja saanud kogemuse võrra rikkamaks, nüüd liigu edasi. Olles läbinud usaldamise õppetüki, oled Sa olnud võimsaks õpetajaks teistelegi. Universum on Sulle selle eest ääretult tänulik, armas Valgusekandja.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Armastatule
Tänupalve
Tema, Su kallis kaaslane, armsam ja lähedaseim Hingele ja südamele, peegeldab Sinu kõige sügavamaidki isikuomadusi ja toob neid välja. Ta puudutab kõike, mis Sinus on - ja aitab Sind edasi, ikka enam ja enam rõõmu, vabaduse, Valguse ja armastuse suunas. Oled Sa mõelnud, millal sa viimati teda tänasid? On Sul meeles? Kuna side temaga on Sul otsene, siis pole tegelikult sõnu vaja, piisab vaid mõttest või energiast. Tänu jõuab alati kohale, tervendades ja taastades elujõu. Tänades südames olevat armsamat, tervenevad ka südamehaavad ja eraldatusest tulenev valu vaibub. Saabub rahu ja vaikus, tingimusteta armastusevoog Sinus saab olema katkematu.

"Mu kallis, kullake, armas... armastan Sind katkematult kogu Hingest ja südamest. Ma tänan Sind kõige eest, mida Sa oled minu ellu toonud. Ma olen rõõmus, et olen saanud näha ennast Sinus ja Sind endas ning mõistnud meie ühise välja olemust. Ma tänan Sind, et oled õpetanud mind ennast armastama ja hirmudest lahti laskma ja valule ning pimedatele kohtadele minus otsa vaatama. Oled olnud minu tugi, vabadusse suunaja ja Valgustaja, mu kallis. Oled Valgus mu teel, nagu mina Sinu rajal. Tänan, tänan, tänan."

Olgu Looja tervendav ja kaitsev kohalolek Teie saatjaks igal hetkel.

Armastusega.

 

+0
  • 0
  • 203
Valguseleht
Tauno & Helena Möldri
ingel@valguseleht.ee
Kasutamistingimused