Valguseleht

Foorum

Armumaagia

Tere!

Mul oleks selline küsimus, et kas keegi teab kedagi, kes tegeleks sellise asjaga nagu armumaagia? Ja mida see endast kujutab ning kas see aitab või kas see on aidanud ka kedagi? 

Armas Apostel mis me ikka siin seletame kui naguinii jääme me kumbki oma arvamuse juurde. Lugedes teema algataja  postitusi siis on aru saada et neiu soovib oma elukaaslast ( lapse isa) tagasi saada. Tegu pole võõra inimesega sel juhul. Olen teiega ühel nõul et võõrast ei tohi posida. Ka privarotil on omad reeglid, ega nii ei saagi et tahan lava pealt seda lauljat või seda poissi kes minuga ühes samas trennis käib. Peab olema olnud suhe, seks jne, päris huupi ei saagi. Kui alustada muidugi amaroshkadest ja teha ennast mehele huvitavaks ja sellest areneb suhe jne ja siis juba privarot  teha. Vot see on vale ja nii tõesti ei tohi. Aga kui on vabast tahtest olnud suhe, sündinud laps ja olnud ka kooselu, siis on minu arvamus selline et miks mitte teha. Aga kui arvesse võtta tänapäeva noori kes on lugenud igasugust maagiat internetist ja üks kõige populaarsem viis on punaseveini  maagia, siis kust meie teame kas äkki teemaalgataja noormehe peal on seda veinimaagiat kasutatud? Äkki on seda meest juba proovitud ära nõiduda interneti teel õpitud asjadega? Tehtud rassorka ja mingi kodukootud privarot mis on valesti ja ei tööta nii nagu peab. Me ei tea seda ju. Lihtsalt  seda räägin selleks, kuna tean et noorte neidude seas on see väga populaarne, piisavalt lihtne teha, kui mees joob veini, ka zagavorid leiab lihtsalt internetiavarustest. Aga kallid neiud kes te seda  postitust loete palun ärge tehke seda, vot  siin on tagajärjed kurvad, tõesti kurvad. Mees ehk tõesti on mõnda aega teiega, aga nii kui te lõpetate tema igakuise jootmise mõju kaob ning mõlema inimese edaspidine elu on nii öelda metsas. Sellepärast  kallis Apostel ütlesingi et õige maag teab mis teeb, ise ei ole mõtet midagi kunagi teha. Ega inimene ei hakka ju endal näiteks pimesoolt opereerima, ikka minnakse arsti juurde. Ning ka teemaalgataja  teab mis teeb. Meie võime anda oma soovitusi ja nõuandeid aga otsuse võtab vastu ikka tema. 

Keiti, kas saaks sinuga kuidagiviisi ühendust?

HT


Kuidas saab maha võtta musta maagiat pereisalt, kelle üks alatu meestemurdja seksuaalsesse sõltuvusse pani just selle abil? Nüüd kasutab teda ära enda ja oma pere huvides: laseb ehitada oma vana majalobudikku mehe rahade eest, kasutab teda igati ning maksab vaid nn natuuras. teada on, et hoiab sõltuvuses ja toidu ja joogiga. Endisest mehest on saanud täielik zombie. Palun andke mehe endisele perele nõu! 

Endal on väga raske seda teha, puhta südame ja sooviga on muidugi kõik võimalik... Soovitan leida selleks inimese, kes selliste asjadega tegeleb. Usaldage oma sisetunnet!

HT


Aitöh, Helena! Mismoodi siis oleks arukas edasi minna? Oleme lastega sellisest alatusest väga kurnatud. mida antud hetkel silmas pidada sisetunde osas? Tänuga vastust ootama jäädes. 

Mulle tuli üks mõte. Kui Sul on olemas mäekristall, võta see kätte või pane kaela ja palu sellel kivil vabastada Sinu ja Sinu pere kaitseväli, ühine energia ja armastusesidemed kõikidest piiragutest ja blokeeringutest, Valguse nimel ja Valguse toe ja väega. Kui kristalli ei ole, saab kasutada ka mäe- või meresoola, pannes soola väikese kotikesega endale taskusse või kaela või hoida enda käes. Sisetunne ütleb, millal protsess on lõppenud. Siis eemalda kivi või sool tänu ja austusega ning vii sool majast välja, soovitavalt mata maha. Kristalli oleks ka kõige parem mõneks ajaks näiteks aeda mulla sisse puhastuma jätta. Kui seda võimalust ei ole, siis on ka teised puhastamise viisid, näiteks veega, heliga, suitsuga või siira palvega.

Armastusega,

Helena Möldri

HT


Aitäh, Sulle, armas Helina! Ma väga loodan sellele ja usun sellesse. Mulle on ka öeldud, et kõik valged jõud on meiega, kuna meie mõtted lastega on head ning oleme alati oma perest väga hoolinud. Mees on siiani segaduses, kuid see hirmsa hingega naise välimusega olend suutis viia ta nii kaugele, et oleme nüüdseks lahutatud. Mina palun Sinu õpetuse järgi. Küsin vaid, kas see ametlik abielulahutus on siin takistavaks teguriks. Tugeva usu ja suure tänuga vastust oodates. 

HT


Mäekristall on mul ka olemas. Seda soovitati mulle ka ning ostsin siis kohe. 

Tänuga. 

Kullake, kindlasti pole abielulahutus mingiks takistuseks. Valgust ja armastust!

Ht Imeline. Siin on koht kus on vaja Endale selgus pilti saada ja leida üles põhjus,mis oli see koht miks teisel naisel õnnestus üldse Sinu pere ellu sekkuda,mis oli Sinus kui naises tegemata ja märkamata. Maagia saab toimida alati siis, kui peres on olemas nõrk koht ja seda ka siis rünnatakse. Teie peres oli tegu siis intiimse lähedusega ,palju tingimusi ja rahuldamatuid soovunelmaid.Kordan veelkord,naine on allikas,millest mees loob ja ka annab tagasi seda mida saab Naiselt,ehk siis on ka peegel oma teisele poolele.Hakkame hindama inimest,kaaslast,alati siis kui oleme tast, kas eemaldunud,või kui ta on lahkunud siitpoolt loori,kui aga elatakse külg-külje kõrval on kõik just,kui iseenesest mõistetav. Puudub tänulikus,kaaslase ja teise hinge eest,et käite ja loote koos,ning ka vastutate mõlemad selle loodu eest. Minu siirad soovitused Sulle nüüd siis sellised. Kõigepealt lõpeta igasugused hinnangu andmised selle teise naise suhtes ja ole talle tänulik,sest tema näitas Sulle kätte Sinu nõrgad kohad ja suunab Sind Ennast rohkem avama armastusele,mitte vastandumisele. Sellega võtad ära juba selle energia mis annab talle jõudu tegutseda. Teiseks, võta maha maskid ja ole see kes Sa tegelikult oled,ehk naine ja kasuta seda Oma eksi suunas,kui teil on veel tõmme teineteise poole(ära mõtlegi kasutada lapsi kilbi,või tööriistana,et saada tagasi seda mille kaotasid Enda valikute tõttu).Mees,kes on maagiaga liidetud on jah kurt ja pime,kuid samas ka pidevalt, hingena rahutu ja hirmul,Maagial on alati see pool,et kui on tehtud valedel alustel,siis pöördub ta tagasi lähteallikasse ja kümnekordse jõuga,kuid Sinul pole lubatud isegi kajurõõmu tunda selle üle,sest muidu saad ka osa sellest väest,Saad mõista,kaasatunda,andestada. Mäekristall on hea abivahend kustutamaks,aga soovitaksin Sulle veel Musta turmaliini ja Roosat kvartsi,esimene aitab kaitsta Sinule suunatuid negatiivsete psüühilise rünnakute eest ja toob tasakaalu,teine aga näitab teed armastuses. Soetades kuula Oma sisehäält ja pärast väesta,ning programeeri kivid vastavalt oma taotlusele,tee neist kee ja kanna Endaga kaasas, iga õhtu puhasta küünlaleegis ja lae uuesti tule energias, seega küünla tulel. Pea meeles,et kee peab olema Sinu läheduses, eemaldus siis maks 50cm kaugusel ja esialgu kuu aega. Kui kuu ajaga Sulle tundub,et edasi liikumine on raskendatud siis tuleb otsida vahendaja ,kes viib läbi rituaalse tegevuse, Läbilõikamiseks eksi ja selle teise osas,aga siis peab olema ka mehe Enda soov ja nõusolek selleks. Usun,et loed seda südamega ja avatud meelega.  

Valgusega,Sulle

Valguseleht
Tauno & Helena Möldri
ingel@valguseleht.ee
Kasutamistingimused