Valguseleht

Foorum

Armumaagia

Tere!

Mul oleks selline küsimus, et kas keegi teab kedagi, kes tegeleks sellise asjaga nagu armumaagia? Ja mida see endast kujutab ning kas see aitab või kas see on aidanud ka kedagi? 

HT


Tänu Sulle, Apostel. Tahan küsida vaid kuidas saab positiivselt suhtuda naise välimusega elueite, kes kogu oma teadliku elu jooksul on murdnud just abielumehi ning neid manipuleerides kasutanud vaid enda materiaalsete hüvede rahuldamiseks. Nii öelda "tasunud" kahtlemata  natuuras. Elame lastega oma elu ja sellisele ennast ei kuluta. Sulle aga suur tänu veelkord soovituste eest. Headus ja valgus saavad alati lõpuks valdavaks. Kõike head! 

Ht, Imeline, Küsin siis Sinult täpselt sama otsekohesesusega,Mis on Sinus kui naises allasurutud ja peidetud sügavale mitme kihi alla,et Sa kardad olla naine kõigis oma väes ja ilmingutes. See sama Elueit kasutab oma väge ja tõmbab mehi just, sellega mida paljud naised peidavad Enda sügavuses ja on kinni nii nimetatud lapsetoas õpetatuga. See sama naine on Teile,kui äratuskell ja tee näitaja.Tema teeb seda mis teil on tegamata jäänud iseendaga. Esimene tõestus Sulle, ongi Sinu reageering ja hinnangud talle ! Tema on ju  ka naine,kõigi oma vajaduste ja soovidega. Kui mehel on puudu intiimsest lähedusest,sest naise moraal ja omandatud lastetuba on talle õpetanud,et kogu aktsioon toimub pimedas toas ,teki all 10-15min jooksul,siis kuidas  mees käitub? Seda tüüpi naistel on täpselt teada mida mees oma energia turgutuseks vajab ja ka kasutab seda,see ,et sinna satuvad ka suhtes olevad mehed näitab et mehe seksuaalelus on midagi paigast ära. Kogu naise vägi peitub Temas Endas ja kas Ta seda kasutada mõistab on tema oskus,Armastada kõigepealt Ennast,kui naist,kõigis Ilminkutes,sest alles siis saad seda jagama hakata. Nii,et anlüüsi Ennast,kui naine ja kaaslane,aga palun tee ausalt  seda. Usun,et said vastuse Oma küsimusele.

Valgusega, Imeline Mina

HT


Küsisin seda, et kuidas saab positiivselt suhtuda sellisesse  jahinaisesse, kes kasutab kogu oma elu ära abielumehi enda materiaalsetes huvides, nendega vaid manipuleerides. 

HT, Imeline, Muuda vaatenurka ! Vastan siis veelkord. Mis on Sinu tegelik põhjus suhtuda temasse negatiivaselt ja eelarvamusega. Tema kasutab Endale käepäraseid ja selgeks saanud oskusi ja teadmisi saavutamaks Oma eesmärki selles maailmas. Temale on see sobiv,Sinule mitte.... ja mis on see Sinu kohus. elada ja muretseda tema elu pärast.See on tema,mitte Sinu elu. Sinu teema on Elada Enda Elu mitte tema oma,tegeleda Enda väega,mitte tema omaga. Eestlastele,nii omane käitumisjoon Elada teiste elu,muretseda,naabri edu ja õnne üle ja kaevalda kui ebaõiglane on elu. Et ma oleksin õnnelik,aga tema pärast ma ei saa olla õnnelik,sest temal on see ja Minul mitte.Ütlen veelkord Tema on Sulle, kui tee näitaja ja õpetaja. Ta näitab Sulle ju Sinu nõrgad kohad ära,mida on vaja Endas äratama hakata,ehk siis tegelema Ise enda suhtumisega ,Ise Endasse ja siis ka ümbritsevasse.Peaksid ju tänulik olema,et Sul selline olemas on,paljudel selliseid ei ole ja peavad ise vaeva nägema et aru saada. Kas Sa suhtud, Endasse ka sellise eelarvamuse ja kriitikaga? Müstika lausa,Usun et said siit ka siis vastuse,mida palusid.

Valgusega. Imeline Mina

HT


Tänu, Sulle, Apostel. See, kuidas lõhuti perekond musta maagiaga ning õpitud "aromiteraapiaga", teeb meile lastega haiget. Eksabikaasa ja laste isa aeti suurde segadusse ning tehti veel palju kurja sellega seoses. Kas tõesti on see õige kasutada selliseid võtteid oma tahtmise samiseks? Praegugi eksisteerib ta vaid zombiena ning elab positiivsete emotsioonideta tuima elu. Seda vaatab üldsusele väga tuntud ning usaldusväärne inimene ning seda näevad lapsed pidevalt. Kahtlemata olen elus alati tegelenud endaga ja julgen alati endasse vaadata. Ei pea häbenema midagi 30 abieluaastast, see aeg oli kogu perele armas ning turvaline. 

HT


Tahtsin veel lisada, et nüüd hoitakse isa lastest eemale. Läbi eksabikaasa korraldati manipulatsioon laste ema vastu, kuid kuna see järjekordne kuri plaan ei õnnestunud, siis nüüd niisugune käik. Mida arvad sellistest võtetest? 

HT, Imeline. See on ütlemata kena,et julged vaadata Endasse ja tegeleda Endaga,aga siiski kõik see mida hetkel koged on tagajärg millegile sellisele mis teie turvalises ja armsas elus, 30aasta jooksul jäi kas vajaka või lukustus sedavõrd,et võimaldas siis sellisel kujul tulla Sinu ellu. Aroomiteraapia omandanud isik on teadlik tagajärje seadusest,ka on nad teadlikud energiavälja manipulatsooini tagasi ulatuvast jõust,ehk siis mida külvad,seda lõikad põhimõttest. Sinu kirjade puhul,aga tekib küsimus, mida arvab,tunneb,räägib Sinu ekskaasa? Hetkel näed ja tunned Sina kogu aja tema eest,teades täpselt mida on Sinu eksi ja Sinuga korraldatud ja mees on muutunud lausa sussiks. Millisest allikast Sa siis ammutad selle teadmise,et lapsi hoitakse Isast eemal,kas Sina tunned nii? Kas mees on kurtnud seda? Kas keegi kolmas väidab seda? Kui maagia, mis on tehtud mustalt mehele,ehk siis armuloits koos rituaaliga,siis see seob küll meest naise külge,kuid jätab puutumata lapsed,kes seotud isa energias vähe teisel sagedusel ! Need on sidemed mis hõlmavad hoopis sügavamalt meest. Seega,on Isa ja lapse suhe väljapool ohtu,küll aga saab laste ema tuua nad sinna mängu läbi Enda, kasutates neid kilbiks. 30 aastat abielu tähendab ka suuri lapsi juba,kes kannavad kaela ja vasutavad Oma valikute eest ise suuremalt jaolt. Sinu suureks kurvastuseks peab märkima,et siin on Mehe valik suhelda lasega ,tema valik,mitte selle naise ega Sinu oma.Mees ja naine võivad olla eri teedel Oma elus,aga lapse ja vanema suhe on eriline, Isa ja lapse suhe,või siis Ema ja lapse suhe ja energeetiline siduvus on eriline. Oma valikutes on  mõlemad vanemad eraldi üksused,nii,et lapsed välja antud teemast ja kohe. Tunneta nüüd mis võis olla põhjus mis pani meest aroomiteraapiasse minema,kus ta siis seoti veel intiimse poolega lisaks ja mis tundus mehele nii hea,et eemaldus Sinust,kellega Tal oli turvaline ja armas kooselu.

Ikka Valgusega Sulle

 Imeline Mina

 

 

 

 

 

Loen peaaegu nagu enda lugu, mitte päris, aga kattuvaid kohti on. Mina tegin 30a tagasi ise oma abikaasale nn armumaagiat, et teda endaga siduda ja köita pere ja laste osas.

Nüüd lahutan, ise soovin, aga see protsess on vaevaline, just selles osas, mis puudutab seda, et ei ole kerge endal vabaneda.

Ja minu veel praegune abikaasa süüdistab ka meie lahkuminekus vaimset nõustajat, kelle poole pea 4a tagasi pöördusin oma suhte parandamiseks, mis selleks ajaks oli suht hull juba. Päris raske on abikaasat selles ümber veenda ehk näidata teist vaatenurka.

30a kestnud abielus ei pruugi kõik lapsed juba suured olla, on ka nooremaid. 

 

 

 

 

HT


Laste isa ja eksabikaasa ei läinud aroomiteraapiasse, vaid selle oskuse omandanud isik töötas temaga ühes töökohas. Hakkas teda pidevalt jahtima, ka õhtuti saatis sõnumeid järjekindlalt, samuti endast rannapilte ning helistas kümneid kordi ööpäevas. Seepeale tekkiski endises pereisas segadus ning ta hakkas tarbima järjepidevalt alkoholi ning teeb seda praegugi, samas meeletult suitsetama. Seda vaatas pidevalt (ja jälgib praegugi) inimene, kellele see pole probleemiks ning on tõeliselt usaldusväärne ja üldsusele teada, samas ei reklaami end kunagi. Lapsi ei suuna mina kuidagi, vaid nad ise otsustavad ning teevad seda oma südametunnistusest lähtuvalt. Seda, kuidas neist isa eemal hoitakse, tunnetavad nad viimase olekust, samas tajuvad ning näevad ta soovi nendega suhelda, tema meeletult kurba ja jõuetut olekut ning käitumisest, milles on väga palju ebaadekvaatsust. Samuti on seda väitnud inimene, kelle ees ei jää midagi varju. Kahtlemata meie endine pereisa lõpuks murdus sellele surve mõjul ning sattus libedale teele. Lahutamispäevalgi oli suures segaduses ning ütles, et mis õnn see nüüd ka on, endal pisarad silmis. Ka on öelnud sügavuti nägija inimene, et ta on nüüdseks tilgatumalt tühjaks pigistatud sidrun, ei piisakestki positiivset energiat ja et see nn aroomiteraapia kasutaja elatub tema energiast. Miks see kõik nii kujunes ei sõltunud minust, vaid sellest musta maagia ja aroomide kasutaja soovist ja vajadusest parandada oma elujärge. Nimelt on meie endisel pereisal väga kuldsed käed ja piisav sissetulek, mis sobis niisuguse plaanidega. Lisaks ütles vägagi usaldatav nägija inimene, et ta pole esimene mees, keda seal niimoodi ära kasutatakse, vaid neid on olnud ikka hulgi. Tegutseja sisu peegeldub välimuses ja see ei peta. 

HT


Lisan kindlasti tänu teile mõlemale Teresa ja Apostel. 

 

 

Valguseleht
Tauno & Helena Möldri
ingel@valguseleht.ee
Kasutamistingimused