Valguseleht

Foorum

Kuidas tagasi saada elurõõm?

Veel mõni aeg tagasi uskusin, et olen õnnelik ja meie elu on harmooniline. 15 aatat olin loonud teadlikult nii vaimset kui materjaalset elu. Armastasin ja hoidsin oma meest. Täitsin loodut armastuse ja harmooniaga. Olin õnnelik, tänulik ja hindasin seda mis meil on. Teadsin, et saame üle igast takistusest ja raskusest, õnn saatis meid meie tegemistes.

See mis meie vahel on on väga haruldane. Oleme üle 20 aasta koos olnud ja me oleme alati üksteist väga hoidnud. Me võime päevade kaupa üksteise kausus olla, unistada ja kallistada ja siis jälle tegutseda ja luua materjaalselt midagi kaunist.

Nüüd kui materjaalses plaanis jõudsime niikaugele, et saime juba hakata nautima tehtud töö vilju oma paradiisis, varises kogu minu maailm kokku.

Minu mees pettis mind, seda kõige koletumal viisil. Õigemini võib öelda, et ta on ühe kibestunud naise ohver, kellel oli vaja uut head meest. Oma headuses ja usus ei osanud minu mees hakkama saada tekkinud olukorraga ja kavala naise sepitsused viisid ta aina sügavamale mutta. Kui ta lõpuks kõik mulle ära suutis  rääkida sai ta sellest kohe vabaks. Me oleme oma mehega koos, ta üleb, et armastab mind rohkem kui iial enne.

Sõnadega andestasin ma talle tema teod, aga minu maailm on hävinud. Loodu ei paku mulle enam mingit rõõmu, on ainult valu. Oleksin elanud nagu illusioonis.Minu sees on tühjus, isegi mõtteid ei tule enam. Ikka ja jälle  kerkib üles küsimus: Kuidas ta sai seda ometi teha?

Me ei saa alati valida omi tundeid, aga me saame valida kuidas me tegutseme. Omi mõtteid saame me muuta, tehtut aga olematuks ei tee. Kui ma varem uskusin, et olen väga vaimne ja tugev, siis praegu on täielik tühjus. Ükski vaimne praktika ei ole paari kuu jooksul suutnud midagi muuta. 

  • «
  • 1
  • »

Tere, armas Pilveke! Just niimoodi ongi, et meie ellu tulevad suured õppetükid, justkui eksamid, mis katsuvad läbi selle, mille oleme arvanud omandanud olevat. Sinu jutust ja energeetikast tajun, et oled endaga tublisti tööd teinud ja soovinudki hoida kõike harmoonias ja rahus. Mulle tekkis tunne, et selle harmoonia ja rahu sees on tiksunud selline alateadlik, peidetud hirm, mida Sa ei ole iseendalegi teadvustanud. Mis siis saab, kui ükskord kõike seda ilusat enam ei ole...? See ilus ja haruldane side, oled soovinud seda hoida võimalikult kaua, miks mitte elu lõpuni, eks ole. Olete teineteisel olnud pikka aega toeks ja ehitanud üles midagi, millest paljud tänapäeva muutlikus ühiskonnas ainult unistavad. Praegusel eluperioodil on Sinul, miks mitte ka mehel, võimalus aga endasse veelgi sügavamalt vaadata ja leida üles kõik peidetud hirmud ja südamesoovid. Kui selline olukord on tekkinud, siis mingil moel on teie ühine energia siiski kinni jooksnud ja selleks, et suhte edasi järgmisele tasandile saaks liikuda või siis Te mõlemad üldiselt isiklikult suure hüppega areneda saaksite, oletegi nüüd jõudnud sellisesse hetke oma elus. 

 

Kuidas saada tagasi elurõõmu, küsid Sa. Soovitan Sul aeg maha võtta ja keskenduda võimalikult palju just iseendale. Mida Sa ise soovid? Milline naine Sa oled? Millal Sa viimati end hellitasid ja endale midgai lubasid? Mida Sa kardad? Mida Sa väldid? Mis Sind rõõmustab? Mida või keda Sa armastad? Kas Sa ennast armastad? ... Neid küsimusi võib aina juurde tekkida ja vastused on ikka Sinu enda sees... Milline suurepärane võimalus end sügavamalt tundma õppida. 

Kullake, kui vähegi võimalik, siis ära süüdista midagi ega kedagi. Mitte miski siin ilmas ei juhtu juhuslikult. Oma vibratsiooni ja valikute, mõtete ja emotsioonide ning ja Hingelepingute ja eelmiste elude energia kutsub esile kõike meie elus. Mingi hetk Sa hoomad suurt plaani ja kõik loksub paika ja vot sel hetkel toimub mõnus vabanemine. Kui Sa nüüd veidikenegi näed võimalust olla tänulik, eelkõige iseendale, tegelikult kõigile... Tänulikkus avab südame ning aitab andestada. Ja kui Sa keskendud ikka ja alati armastusele, iseenda sees, siis see muudab täielikult kõike. Sa oled iga hetk, alati, armastatud ja hoitud, kullake. 

Soovitan veel leida endale südame hääle järgi toetavaid ja rõõmutoovaid kristalle. Minul hetkel meenuvad roosa kvarts ja tsitriin, ametüst kargas ka pähe. Kindlasti leiad ka ise hea kaaslased kristallide hulgast, kui tunned kutset. 

Me saame alati muuta iseennast ja oma mõtteid ja tundeid ning tegeleda iseendaga. Ja mida me veel saame, on soovida kõikidele meid ümbritsevatele head ja olla armastavad. See käib ka meie endi kohta, seda ei tasu unustada! Ja mida oleks samuti hea meeles pidada, on iseenda väärtustamine ja austamine. Kas Sa tunnedend suhtes olles väärika ja väärtuslikuna ja austatuna? Kas austad ja väärtustad ka oma teist poolt? 

 

Sellised mõtted jooksid minust läbi praegu. Oled hästi soe ja usaldav naine, seda on tunda. Lase nüüd see soojus ja headus iseendani ka, kõik see, mida teistele jagad. 

Valguse ja armastusega!

Küsisin Valgusekaartidelt Sulle ka juhatust ja väga huvitavad kaardid tulid vastuseks: Esimene armastust, Meditatsioon, Toitumine (Toiduga liialdamine, ülesöömine) ja Münt. Ehk leiad neist kaartidest endale abi. Kallid ja paid. 

  • «
  • 1
  • »
Valguseleht
Tauno & Helena Möldri
ingel@valguseleht.ee
Kasutamistingimused