Valguseleht

Foorum

Lahkuminek

Tere, sooviksin teda, kas oleks miskit, mis aitaks lahkuminekust kiiremini üle saada. Kas näiteks mõni kivi või tegevus. Ja tahaksin ka teda, mida teha käeketiga, mis ta meile mõlemale tellis. Käeketid on mõeldud paaridele, kes on üksteisest kaugel, aga samas tunnetaksid üksteise lähedust. Ja sooviksingi teda, et kas ma peaks selle maha matma või ise selle uuesti omamoodi kokku panema ja programmeerima. Jään Teie vastust ootama!

  • «
  • 1
  • »

Egle Imeline! Sinu küsimus lahkuminekust üle saamiseks hõlmab mitut aspekti ja ka valikuid on mitmeid Sinu jaoks. Kõigepealt keskenduksin olnud suhtele ja vaatleksin seda kui liikumist suhtes eneses,oli see Sinu jaoks kerge ja rõõmu täis,või sisaldas pidevaid Enda allasurumis vorme,ehk joondumist Tema soovide ja tahtmiste järgi? Oli see suhe Sinu jaoks loomulik ja tekitas Tänutunde,tema olemasolu eest,või pideva häire seisundi koos kahtlustega ,et äkki on Temal veel keegi jne? Oli selles suhtes usaldus ja mõistmine ? Need küsimused Endale, aitavad Sul näha ja mõista suhtes olnud energiaid ja mustreid mida lõite koos Enda ühis välja jaoks, samuti aitab see näha Sinu Enda suhtumist Temasse ,läbi Enda naiseliku väe . Sina,kui allikas jagad seda millest Tema saab luua ja praeguseks on selge,et midagi jäi Sinu allikast,Tema jaoks puudu,et jõudsite sellise lahenduseni ,minna edasi eri radadel.Kaug-suhted nõuavad ääretut usaldust nii Enda,kui Teise osas,sellised suhtevormid on nagu proovilepanekud ja õppimised,mida on vaja kogeda just Enda tundma õppimisel,sest teine osapool peegeldab ,Minu enda varjatud osa.         Käeketiga  nüüd selline lugu,et kõigepealt peab teadma millest ta oli valmistatud ja kas need ketid olid identsed,või erinevad. Kui tegu oli kullaga siis on üks metoodika,kui hõbe siis teine,kui vask siis kolmas,jne. Igal metallil on oma energeetika ja ka võimalused, samuti salvestab iga metall erinevalt tellija psühhilist energiat ja salvestab selle. Nii,et selles küsimuses on praegu keeruline Sulle soovitada midagi.Igal juhul viivitaksin maha matmisega hetkel veel. Kivi mis aitaks üle saada kiiremini vanast mustrist siis heliotroop,ehk verekivi kerkis praegu Minul pildile. Usun,et lugedes seda ja ja keskendudes kirjas soovitaule, saabub Sinus selgus ja arusaamine lahkuminekust,kui ka suhtes olles läbitud õpetusliku kogemuse üle.    

Ikka Armastuse ja Tänuga, Imeline Mina

 

 

 

 

 

 

Käekett on ilmselt kõige väiksem mure.

Aga süda valutab?

Läheb üle!

Käekett võib- olla ka väga suur osa ülesaamisel,sõltub metallist ja kuidas seda väestati ,milline oli taotlus. Kõik see on osa Inimese psühhilisest energiast ja mõjutab otseselt tema välja. Esemega mis on laetud tugeva energiaga ja suunatud teostama kindlat eesmärkki kandjale ,võib -olla nii toetav,kui ka piirav ja hävitav. Samas on tähtis ka väestatud esemete kogus mis loodud ühe eesmärgi taotlusega. Antud hetkel on neid kaks,aga eesmärk üks,nii genereerivad kaks ühte suunda ja ka mõju toimib mõlemal suunal. Kannatab ,aga rohkem see kellel nõrgem ja haavatavam väli,sest see käib kordades sügavamalt läbi sisemuse. Ülesaamisega on nii,et jah aeg parandab haavad,nii nagu räägitakse,kuid kas ikka parandab? Mõistmata suhtes olevaid kitsaskohti jääme kinni mustrisse mida oli vaja lahendada,ja see sama muster hakkab korduma Inimese elus,väikse möönduse ja erinevusega,aga ta kordub nii kaua kui olukorra lahendame Enda jaoks selliselt,mis pakub kerguse ja tunnetuse,et jah Ma sain aru ja liigun edasi Tänutunde ja mõistmisega,miks kõik eelnev halb,hea oli Mulle. Kannatades aga oleme kuskil lukud ette pannud ja keeldume Endale tunnistamast midagi Enda kohta,Teine on siin ainult peegel Sulle Endale.... . Väike mõtlemine kõigile , Inimene,kes räägib tingimusteta armastusest kõige suunal kõigile,aga on Oma isiklikus suhtes kannatab ja pettub oma partneris teise liigikaaslase pärast, peab veel tingimusteta armastus õppima,ning tavaliselt on õppimised just sellised kus ilmub keegi kolmas,nii,et head õppimist kõigile.

 Valguse ja Tänuga Imeline Mina

Jäin mõttesse, et näiteks Abielusõrmus, mis on kullast, on siis väga suure väega ja tehtud taotlusega. Ja kui see sõrmest ära tulla ei taha, siis takistab see ka edasi liikumist, kui on sellesuunaline soov? 

Teresa Imeline, Abielusõrmus mis valmistatud kullast on väga tugev energia kandja ,tehtud taotlusega ja kinnitatud tõotusega,teisele osapoolele! Sõrmuses olev psühhilise energia kogum toetab ja näitab suunda,mõjutab ka Sinu alateadvust liidu suunas,sest sõrmuseid on ju kaks,ning nende suund ja eesmärk üks.Edasi liikumiseks on teid mitmeid ka koos elades ,kuid jah,sõrmused toetavad liidus püsimist,teie mõlema puhul, ja kui vande andmisel olid mängus sõnad,, Kuni surm neid lahutab" ,siis võid ju ettekujutada kuhu maani sõrmused on programmeeritud kandjat abistama tema liidus. Sõrmus ei sunni Sind,kuid avaldab mõju alateadvusele ja vastavalt sellele teed ju Sina ka valikuid,mis soosivad teid mõlemaid . Nii,et Kuidas saab veel paremaks minna?

Ikka Valguse ja Tänuga, Imeline Mina

Käekett oli poolvääruskividest jadeiidist ja laavakivist. Matsin selle peenrasse ja tänasin selle lühikese aja eest. 

Jah selle ülesaamisega on lood kõigil erinevad. Minul käis nädala aega hiljem mingi "klõks" peast läbi ja mõtlesin, et olen jälle ju vaba. Peale seda hakkasin koristama ja kraamima ja kõik oli jälle nagu hästi. Muidugi kuna see lahkuminek tuli nagu välk selgest taevast, teeb see siiani tegelikult haiget. Esimene nädal nagu tundsingi et sûda valutab. Ja ma ei ole vihane ega vihka teda, loodan talle südamest parimat, aga mulle teeb haiget see, et ta lihtsalt helistas purjus peaga sõprade juuresolekul ja ûtles et tema ei taha enam koos olla. Et sellest ei tule midagi välja ja me näeme üksteist nii vähe. Ja nii see kõne lõppes. Ma arvasin, et järsku ta paar päeva hiljem helistab ja vabandab või midagi aga ei midagi. Kuna ta on ajateenija, siis oleksin oodanud vähe rohkem n-ö "mehelikumat" käitumist, et kaine peaga ja silmast silma, aga ju ta on mees siis ainult relvaga. Aga muidu jah ma olen andestanud nii endale kui ka talle, ja saime mõlemad õppetunni võrra rikkamaks.

Kasutan sedasama lahkumineku teemat ja soovin nõuannet, kuidas öelda abikaasale, et  soovin lahutust. Veider küsimus ehk, aga vanade mallide järgi lahutati ju enamasti tülidega... tahaks aga rahulikult, leebelt ja mõlemale osapoolele tasakaalus olevalt seda abikaasale teada anda, aga no ei oska.... Kardan negatiivset reageeringut. Tahaks kenasti, mõistvalt, mõistlikult... lahutada oma 29a kestnud abielu, sest see ei toimi enam minu jaoks nii nagu peaks. 

 

Tere, Teresa!

Vastutada saab ikka iseenda sõnade, tunnete, mõtete ja tegude eest... Kui oled jõudnud selgusele ja teinud otsuse, siis väljendad end selgelt ja südamest ja nõnda see läheb. Valgust ja armastust.

Helena, tänan Sind nõuande eest! Oligi vaja meeldetuletust vastutuse osas.

Apostel, tänan ka Sind abielusõrmuse teema lahti seletamise osas.

 

 

  • «
  • 1
  • »
Valguseleht
Tauno & Helena Möldri
ingel@valguseleht.ee
Kasutamistingimused