Valguseleht

Foorum

Valguselehest energeetiliselt

Selline see meie foorum on, ilus roosa ja rõõsa, eks ole :D. Mida Te foorumisse sisenedes tajute? Kuidas Te ennast tunnete? Kirjutan natuke Valguselehest üldiselt ka, sissejuhatuseks. Meie taotluseks on luua siia ruum, mis toetab Teid igapäevaselt sõbralikkuse, rõõmu, armastuse ja Valgusega. Meie taotluseks on ka rahu ja tasakaal ning sügav iseenda tunnetamine. Küllap olete märganud lehele sisenedes tervitustekste. Mina ise olen juba mitu korda pelgalt tervitusteksti nähes südamest naeratanud, kui ikka Miikael isiklikult Teemantvalguskeebi õlgadele asetab, siis on ju turvaline olla :P. Kui ma neid tervitustekste kirjutasin, siis nad justkui ise vooalsid. Kui alustasin, mõtlesin, et kohe üldse ei tule midagi pähe. Ja siis kui hakkas tulema... Meil on siin veel pisike Valguselaegas, taotluse läbi lugedes loote enda ja Universumi vahele Valgusekanali, mille kaudu informastioon liigub. Kastikesse saate kirjutada mida iganes, vajutades nuppu "saada", ongi info Valgusesse saadetud. Võibolla on Teile meeldiv siin iseenda ja Universumiga jutustamas käia. Siis on meil siin veel Valgusekaardid, mis on enamus rahvale ilmselt tuttavad. Nagu näete, on kaardid saanud pisukese uuenduse ja uuendusi tuleb veelgi.

 

Nüüd foorumist ka natuke. Läbi selle foorumi soovime toetada ja aidata inimesi igapäevaselt. Vaimseid nõuandeid võib leida igasugustest raamatutest, seminaridest, festivalidelt, aga ka käies tervendaja juures või kaardipanijat külastades. Kõik võib olla väga arusaadav ja saadud info võib viia pöörastesse ja imelistesse muutustesse ja eneseleidmisesse. Kuid mõnikord võib juhtuda, et kõik jookseb kuidagi kokku ja emotsioonid on laes ja ei oska kuidagi nendega toime tulla. Kui tunnete, et vajate abi või kasvõi teadmist, et Te pole üksi, siis olete südamest oodatud. Mida enam siin meid on, seda rohkem on siin soojust ja headust. Ma ei hakka rääkima, milline energeetiline tasand siin on või missugused Inglid meid siin kõik valvavad või muu selline. See kõik polegi tegelikult oluline. Minu meelest on tähtsaim Maa peal üldse jääda inimlikuks, kaastundlikuks ja armastavaks. Armastus ravib terveks kõik haavad ja annab tohutult jõudu. Armastus on kõik, armastus on elu ja armastus on Valgus. 

 

Armastan Teid kõiki ja teen ühe suure-suure kalli praegu, alguses iseendale :D. Ja nüüd Teile kaaaaa :D. Paid tulevad juurde veel :P. Rõõmsa kohtumiseni!

  • «
  • 1
  • »

Tere Imelised foorumi külastajad. Jaa see foorum on küll roosa ja armastust pungil ja mis peamine,et siin saab aimu just tingimusteta armastusest. Siin foorumis on kõik ,kõgile nii õpetajad,kui ka samas õpilased. Erinevaid teemasi lahates jõuame Endani ligemale ja saame väge, püsida rajal millel liigume,saame teadlikuks valikutest,mida oleme valinud,saame vabaks anda ja uuesti valida,saame teadlikumaks sellest kes Me oleme ja mida teeme siin maa peal. Minule isiklikult annab see võimaluse tudeerida energiat mida nimetatakse psühhiliseks energiaks ja mida kannab iga inimene individuaalselt ja ka suuremas plaanis ühiskondlikult laiemalt. Pöörata ümber enda negatiivne psühhiline energia positiivseks ja teha ka seda ühiskondlikult suurema grupiga,loome me positiivse väändumise kõigele elavale ja ka maale endale,ning see on Imeline,sest selles peitub arengu ja kasvamise vägi.   Nii,et Kuidas saab veel paremaks minna ?

Tänu,Valguse ja Armastusega,  Imeline Mina

  • «
  • 1
  • »
Valguseleht
Tauno & Helena Möldri
ingel@valguseleht.ee
Kasutamistingimused