Valguseleht

Foorum

Viis tänast rõõmuallikat

1. Minu kallis abikaasa leidis minu ääretult olulise kristalli enda sokisahtlist üles. See kivike oli vähemalt pool aastat teadmata kadunud :D.

2. Oli põhjust kanda kaunist kleiti, mis suurendas minu Jumalannalikku poolt minus.

3. Sügava tänulikkuse ja rahu tajumine

4. Eriliselt lähedane tunne lastega juttu ajades

5. Saan praegu segamatult üksi olla ja iseenda seltskonda nautida.

 

Oli tõepoolest eriline ja sügav päev, olen nii rõõmus ja tänulik...

 

  • «
  • 1
  • »

Esimene: Sain täna hommikul mõnusasti vaikuses valguselehte teha :) ...aga ülejäänud neli rõõmuallikat tulevad kindlasti päevajooksul juurde.

Sain täna oma venna lapsega lauamängu mängida looping louie, väga lõbus oli.

1. Rõõmustan, sest mulle anti Valgusest uued Valgusekaardid ja Kristallikaart, mida jagan kõikidega kõrgeimaks hüvanguks. Tänan, tänan, tänan.

2. Sain kontakti enda Teejuhtide ja Õpetajatega.

3. Sõin vahtrasiirupi- ja kreekapähklitega jäätist, mmmmm :D

4. Eriline rahu on täna südames.

5. Endine Kiisupilkamiisu on uue kuue saanud ja on meiega, juhhuuuu!

Täna tegelesin oma venna lastega Melissa 6a ja Lisanna 3a. Näitasin multikad, siis kui hakkasime sööma, siis Melissa sõi minu juures ja siis hakkas Lisanna ukse vahelt piiluma ja tegi nii naljakaid nägusi, et hakkasime  Melissaga naerma. :D Ja ennem seda nad laulsid mulle laule.Siis kella 2-3 aeg läksime Melissaga õue ja siis hakkas sadama, siis tulime treppi peale varju ootama, siis tuli minu ema ja ütles, et ega te suhkrust pole. :)

Mind rõõmustas tohutult see, et ma lõpuks ometi võitsin bingo lotos. Sain nurgad ja diagonaali. Ma seda tean, et panen selle raha kasuliku ja tarvikule asjale aga hetkel ei tea, mis see olla võiks.

Eile rõõmustas mind see, et sain juba õues liikuda, ilma abivahendida. Siis mängisin õues venna lapsega Melissaga(7). Siis avastasin, et juba suudan ka joosta. :)

Minu viis tänas rõõmuallikat on:

1. Laste naer ja lust.

2. Aeg iseendale

3. Hästi "välja kukkunud" toit.

4. Tütar sõi taldrikutäie hääd kraami ja oli rõõmus.

5. Sügavam iseenda tunnetus.

 

Valgust ja armastust!

  • «
  • 1
  • »
Valguseleht
Tauno & Helena Möldri
ingel@valguseleht.ee
Kasutamistingimused