Valguseleht

Foorum

Sõnum Peaingel Miikaelilt (Oluline)

 

Kogu armastuses valan sind üle hõbesinise kaitsva energiaga. Kui sa seda vaid soovid saab see energia siluda sinu energiakehas ebakorrapärast ja tervendada deformeerunud osakesi.

Kolmel järgneval päeval on sisenemas süsteemi kus sa elad palju uut valgust. On suur rõõm olnud viimastel aastatel näha palju südamete avanemisi ja seda, et olete teinud sügavat vaimset tööd enda hingega, avades nii üha enam enda südame ja hingeenergiat.Olete teinud seda ümber kivibetoonid ja sageli kalgid suletud südamed. Me teame, et sellises keskkonnas pole see olnud lihtne, sellepärast imetleme teid veel rohkem.

Nüüd ma aga ütlen, et teile kes te olete teinud tööd andestamisega ja enda südameenergia vabastamisega pingest ja frustatsioonist on tulemas rõõmupäevad. See töö pole olnud asjata, sest kõik kes on jõudnud teatud sagedusele, neil on võimalus kolme päeva jooksul saad osa maagilisest armastusevalgusest, mille mõju juba tasapisi siseneb, aga intensiivselt algab see 11.12 esimestel südaöö minutitel, kuni 14.12 esimeste minutiteni välja. Sealt edasi energia tasapisi vaibub ja uus võimalus seda kogeda tuleb umbes kolme-nelja kuu pärast.

See eriline energia pärineb kõrgetelt armastuse meistritelt, kes vahendavad kristallselget armastuse kiirt. Nii lähedal kui nad neil kolmel päeval saavad olema, pole nad veel kunagi maale olnud. See on esimene katse, et saamaks teada, kas te olete tõeliselt valmis ja mis intensiivsusega me saame jätkata.

Need kes on eesminejad saavad võtma vastutuse, et rajada tee ka neile, kes veel ei ole valmis. 2022 aasta on aeg kui esialgse plaani järgi on inimkond valmis 30% võimsusega selle toetava armastusevalguse jäämiseks. Mida enam teist on valmis olema ankruks ja võtma vastutus, seda kiiremini saate taas kogeda neid päevi. Need päevad antakse teile kellaajalise täpsusega, et saaksite teha ettevalmistusi. Ettevalmistuse protsess hõlmab teadliku vastutuse võtmist olema ankruks sellele energiale. Vastutus on suur, sest te olete esimesed ja teie kes te saate ankruteks saate kandma seda energiat aastal 2022 100% lise võimsusega. Kingitused saavad olema suurejoonelised, kõigile teile, kes võtate vastutuse olla ankruks sellele energiale, teie energiavälja võimsus pea kahekordistub. Teie jõud ja selle sõna kõige harmoonilisemas mõistes - võim mateeria üle suureneb.

Oleks suureks õnnetukseks kui sellise energia ankruks saaks ebapuhaste mõtetega ja kalgi südamega inimene, kes pole veel valmis, sellepärast jääbki see energia kättesaamatuks ja nähtamatuks neile kelle süda pole veel piisavalt avanenud, et mitte loomise asemel selle energiaga lõhkuma hakata.

Kõigile aga kelle süda on piisavalt avanenud, saab see olema võimaluseks ja kingituseks ja lõpuks ometi sa iga enda keharakuga tunned, et õnn ja armastus pole sind maha jätnud.

Kõik helged soovid sinu südames lähevad täide kiiremini, kõik projektid, mis saavad alguse armastavast südamest elustuvad, maagia selle sõna sügavamas tähenduses ärkab ellu. Ja olenemata sinu otsusest ja valmisolekust ütlen ma sulle, et sa oled armastatud, sa oled üliväga armastatud enda vaimsete juhendajate, koduste sõprade ja enda inglite poolt. Veel ja veel valame me sind üle toetava energiaga, luba sel kosutada enda hinge. /Kanaldanud Diana 09.12.2016

Allikas (Klikka peale)

  • «
  • 1
  • 0
  • »
  • «
  • 1
  • 0
  • »
Valguseleht
Tauno & Helena Möldri
ingel@valguseleht.ee
Kasutamistingimused