Valguseleht

Foorum

Tere minu poolt

Tere kõigile!

 

Olen Päikesepoiss, üks Valguselehe loojatest. :)

Minu osa on olnud põhiliselt programmi ja kujunduse loomine ning lehe erinevate võimaluste väljamõtlemine. Valguseleht on olnud minu mõtetes juba aastaid ja meeldiv üllatus oli, et leidsin aega ka see lõpuks reaalselt "valmis teha". Valmis pole see tegelikult kohe kindlasti. Mõtetest ja ideedest on hetkel lehel reaalselt olemas võibolla 10% :)

Elu vaimse poolega tegin algust päris ammu, võibolla lausa 20 aastat tagasi. Hoogu sain kõvasti siis, kui vennaga alustasime Vladimir Megre "Anastasia" raamatute lugemist ja nende üle arutlemist. Alates sellest ajast on vaimsus olnud minu elu osa, tõusude ja mõõnadega, aga alati meeles...

Päikest!

  • «
  • 1
  • »

Tere Imeline Helena. Oskad Mulle vastata, miks Ma oma vanade andmetega sisse logida ei saanud? Isegi meili järgi olin nagu uus tegelane ja registreerisin uuesti,ainult soovikisin saada tagasi oma nime Apostel kui see võimalik on ? Anna nüüd nõu kuidas edasi talitada.     Tervitustega Imeline Mina 

Imeline , Olen jälle sees Oma endise Nimega,Tänan,Tänan,Tänan.

Imed on olemas :D. Ma nägin seda postitus alles praegu, aga olukord on juba lahenenud :D.

 

Tänan Sind, kullake, kõige eest!

  • «
  • 1
  • »
Valguseleht
Tauno & Helena Möldri
ingel@valguseleht.ee
Kasutamistingimused