Valguseleht

Foorum

Valguse ja armastusega tervitan Teid kõiki!

Nii naljakas, aga ei oska kohe midagi rohkem öeldagi, kui tere kõigile. Olen Valgusekaarte mitu aastat loonud ja selle Foorumi esimest sõna otseses mõttes Pesa oma Valgusekoduks pidanud ja südames hoidnud.... See foorum on pisuke sammuke edasi, uue algusena minule ja ma tajun, et päris mitmetele teistelegi, kes siia satuvad. Valguse teel olen sammunud üle kümne aasta kindlasti, alustades nagu ikka, erinevate esoteeriliste raamatute lugemisega ja astroloogia ning numeroloogia studeerimisega. Tänaseks olen ma sellisel teel, mil minu igapäeva ei saagi enam eristada maiseks ega vaimseks, kõik ongi üks. Vahel hõljun rohkem pilvedes, siis tuletan endale meelde, et olen ju ikkagi inimene ja mul on jalad ka all :D. Ja on neidki päevi, mil mõtlen, et no vot, täna ma ei mõtle ühtegi energeetika ja muu säärasega seotud mõtet - aga ei tule kuidagi välja, siis just kujunebki päev eriti esoteeriliseks :D. Soovin Teile veel öelda, et olen Teie jaoks siin olemas, kui vajate toetust ja julgustust ja kas-või lihtsalt head sõna. Olen üsna palju erinevaid kogemusi oma vaimsel teel kogenud, saan kas-või neid jagada, kui muud mitte. Ja samamoodi olen ma rõõmus, et siin on võimalus mul endalgi saada teada uusi asju ja kohtuda võrratute inimestega (Inglitega). Tänan kõiki Vagusekandjaid juba ette Valguse ja armastuse eest.

 

Allgallika Püha Valgust ja tingimusteta armastust kõigile, mu kallid! Tänan, tänan, tänan....

  • «
  • 1
  • »

Aitäh, aitäh, aitäh! Kallis oled!

 

Nii armas, tänan Sind!

Minu siiras tänu!

 

No kena,kena Imeline Helena. Ju see Vaimu töö ole se köikse sügavam,ja arengut pakkuvam tegevus. Vöiks ju nii sama lodiseda ja passida välises rutiinis ja arvata et selline ongi se köige öigsem elu ja olemine,aga näed miski nagu ajab takka ja suunab just kui kindla väega Sind sellele sügavale rajale mida soovid rõemuga astuda .

Tänus,Valguses ja  Armastuses, Imeline Mina

  • «
  • 1
  • »
Valguseleht
Tauno & Helena Möldri
ingel@valguseleht.ee
Kasutamistingimused