Valguseleht

Foorum

Käekett

Tere

Mul on selline mure, et minu käeketil, mis on tehtud opaliidist, lfuoriidist , roosast kvartsist ja mäekristallist, läks fluoriidi kristall katki, õigemini pooleks. Pool oli taskus ja teine pool on veel kummi küljes. Ja ta läks katki siis kui oma poisiga lahku läksime. Ja ma tahaks teada, kas käekett ise veel toimib või peaksin ma ta maha matma või midagi tegema. Hetkel ma kannan teda endiselt edasi, aga hinges on ikka küsimus kas ta veel toimib minu jaoks.

Aitäh!

  • «
  • 1
  • »

Tere! Mida Sa toimimise all silmas pead? Kahtlemata on sellistel esemetel oma vägi, seos kahe inimese vahel. Kui suhe on katkenud ja teed lahku läinud, siis seda näitas ka füüsiliselt kivi pooleksminemine. Fluoriit on ju südamekivi. Kui tunned, et oled valmis päriselt andestama ja lahti laskma, siis tajud, et ei vajagi enam seda ehet. Niikaua, kuni Sinu jaoks veel midagi poolikuks jäi ja Sa pole saanud enda sees kõike ära lahendatud ja vastuseid, hoiad ka ehet alles. Soovin Sulle helli hetki iseendaga ja rahu ning andestust ja tingimusteta armstust.

Sinu teised kivid on toimivad,ehk siis  purunes üks paljudest ja seda ka põhjusega, Muidugi on tähtis käekett kui tervik ja mis ülesanne tal oli ,kui seda Enda jaoks väestasid ja pühitsesid. Kui käekett oli tervikuna väestatud kindla eesmärgi jaoks siis soovitan teised kivid nüüd puhastada ja anda neile teine eesmärk ja ülesanne nii saad kivid Enda kõrgema eesmärgi nimel uuenenud programmi järgi tööle sättida. Purunenud kivi aga aseta lillepotti kus mulda,sellega võidad kaks oulist detaili kivi saab tagasi sideme Emakese maaga ja Sinul on ka Silmailu taime all nähtaval,samas ka kivi laeb ja puhasub aegamisi,ning toidab sinu kodu Oma Imelise vibratsiooniga sedasi. Niimoodi saab Sul ainult ju paremaks minna ,või kuidas???

Valguses ja Tänus

Apostel, väga super soovitused, kui inimene on endas selgusele jõudnud ja emostioonid puhastunud. Niikaua, kuni seda pole, on võibolla keeruline kivikesi lillepotis vaadata, neutraalselt ja rahus. Niimoodi tajun mina. Aga kivide ja Emakese Maa seisukohast vaadatuna imeilus mõte. Tänan, et oled meiega.

Tere! Minuga juhtus sama... fluoriit läks katki. Oli pingeline aeg.. olen elukaaslasega koos. Kivike läks küll umbes nädal tagasi katki. Kas peaksin midagi kartma? Meil on küll keerulised ajad olnud, aga südamest ju loodan, et armastus püsib. Väidetavalt ka temagi armastab. 

Tere, ÜksHing! Kivid purunevad erinevatel põhjustel. Sinu kivike oli lmselt andnud endast kõik neil keerulistel aegadel ja seepärast katki läkski. Soovitan Sul neid samu soovitusi järgida, mida Apostel kirjutas, kivikese heaks ja Sinu ka. Kallid ja paid. Usalda ikka iseennast ja enda südant ja Hinge, kullake!

Imeline ÜksikHing, Kivid purunevad ,lahkuvad(kaovad) siis,kui nende vägi on ammendunud,või ülesanne mille neile andsid täidetud,aga ka siis kui Kivi energiale ise vastu töötad. Keskendu nüüd palun sellele hetkele kui kivi Sinuni jõudis,Mida Sa tundsid ja tajusid,mida rääkis Sulle Sinu teadlikus,sellest kivist? Mine tagasi sinna hetke ja tunneta seda väge ja meeleolu,mida tundsid, Meenuta miks Sa selle kivi soetasid ja kas ka väestasid,ning pühisesid kivi Enda jaoks,millist eesmärikki pidi see kivi täitma Sinu teel ja mille jaoks Sa selle kivi Endale pühitsesid.  Kivi energia on toetav siis kui tal on konkreetne ülesanne,mida ebamäärasem on kivi ülesanne seda kiiremini ta ka väsib,Kindla eesmärgiga kivi tuleb ka puhastada ja uuesti laadida aeg ajalt,Kõige parem ,kui seda teha iga päevaselt,see tähendab hommikul väestad ta päeva energiasse ja õhtu puhastad selle päeva energiast,siis püsib kivi värskena ja toetab Sind ka suurema väega.Kivi enrgia toetab Sind,Sinu teel,kuid ei tee Sinu eest ära ülesandeid mida tulid kogema ja õppima. Kallis Helena ,Tänan Sind Soojade sõnade eest ja hea on tõdeda,et Meie tunnetus on jätkvuvalt sünkroonis, aga mis veel võimalik on?                                                   

Tänu ja Valgusega

 

  • «
  • 1
  • »
Valguseleht
Tauno & Helena Möldri
ingel@valguseleht.ee
Kasutamistingimused