Valguseleht

Foorum

Vaimne areng

Aasta 2016 aluguses avastati mul borrelioos,  juba siis tundsin ma et ma olen kui mustas augus ja hakkkasin lugema raamatuid inglitest. Siis ma soovisin oma ellu teist poolt ja ma leidsin kellegi ja isegi enda arvates armusin, kuid siis jäin ma keset suve haigeks ja ei näinud teda kuu aega teatud põhjustel ja peale seda sain ma aru et ma ei jäänud haigeks ilma põhjuseta, vaid sellepärast et ma ei seoks end vale inimesega. Ja nii me lahku läksimegi. Kuid oktoobris tekkis selline väsimus ja ma ise mõtlesin et mul on stress, oli põhjust ka,  kuid tegelikult avastati mul teist korda ühe aasta jooksul borrelioos. Niigi oli raske ja palju brobleeme ja siis ma olin justkui teist korda mustas augus ja sattusin Lorna Byrne raamatute otsa mis räägivad inglitest. Ja siis ma soovisin jälle enda ellu uut armastust kolme kuu jooksul nagu kevadelgi kuid sel korral tuli ta kiiremini. Just sel ajal kui mul oli lihtaslt kedagi vaja et mitte masendusse langeda. Aga nüüd olen ma tõeliselt armunud, aga ühepoolselt ja see teeb haiget.  Ja nüüd ma usun ka inglitesse ja üritan nendega suhelda. Ja tunnen ka et mu maailmavaade on muutunud. Aga kas tõesti oli seda kõike vaja vaimseks arenguks.

  • «
  • 1
  • »

Mina olen tajunud seda, et parasiidid tulevad vastavalt energiale. Räägitakse ju sedagi, et sääsed hammustavad närvilisi inimesi jne. Kui Sul nii lühikese aja jooksul kaks korda borrelioos avastati, on see märgiks, et võiksid iseendaga tegeleda ja ennast energeetiliselt puhastada või otsida kedagi, kes Sind aitaks. Siis saad sest mustast august ka päikese kätte välja ronida. Kindlasti aitavad erinevad raamatud meid, uued teadmised ei tee kunagi paha. Ja Inglid on alati meiega, oled seda isegi kindlasti tajunud.

 

Mõtiskle ka selle üle, kas Sinu elus on kedagi, kes võib Sind tugevalt kadetseda või viha pidada. Kui on, siis andesta talle ja mine edasi, kullake. Soovin Sulle palju rõõmu südamesse ja rahu ning armastust igasse päeva!

  • «
  • 1
  • »
Valguseleht
Tauno & Helena Möldri
ingel@valguseleht.ee
Kasutamistingimused