Valguseleht

Esita küsimus ja saa vastus Valgusekaartidelt!

Sinu küsimus

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20

 • Põhipakid

  Põhipakkide tihti täienevad kaardid annavad edasisõnumeid Inglitelt ja Valguselt ning aitavad Sul luua puhast ühendust enda kõrgema minaga.


  Lisapakid

  Erineva temaatikaga pidevalt täienevad kaardipakid.  Soovitused küsimiseks

  Soovitame küsida võimalikult täpselt ja kasutada küsimusi, mis on juhatuslikud ja soovitustele suunavad, nt. "Kuidas" või "Mida võiksin teha" algusega. "Kas" küsimustele võib olla keeruline vastata, aga kui soovid, proovi ikka. Mida vähem kaarte Sa vastuseks valid, seda lihtsam on vastust tõlgendada. Kui on rohkem kaarte, tuleb esile ka rohkem nüansse ja mosaiiki annab siis alles kokku sobitada. Hea on, kui salvestad oma küsimusd ja vastused, siis saad hiljem kõik uuesti üle vaadata. Loe veel

  Viimati lisatud kaardid

  Vesi

  *
  Valgusevägi saadab läbi vee Sulle sõnumi: kuulata, mida on öelda Sulle Veel Sinu sees - Sinu rakkudes, veres, silmis ja südames. Vesi sümboliseerib puhtust ja ausust, jõudu ja vabadust. Kas Sinu elus ja Sinus endas on piisavalt Vett ja seda, mida Vesi sümboliseerib? Kui tunned, et Sinu päevad ja hetked kannatavad põua all ja keha on janus, kosuta enda elu ja keha kristallselge ja puhta ning jõuduandva Veega. Saada, palun, mõttes vihmapiisku Emakesele Maale ning kõikidele Janustele - nii inimestele kui ka kõikidele elusolenditele Maa peal. Jumalik Valgus ja Allikas tänavad Sind. Oled armastatud!
  Loodud 5 aastat tagasi
  Muudetud 5 aastat tagasi

  Vabanev kurbus

  *
  Sinu silmades on kurbuseläige ja mööda põski voolavad alla suured pisarad, neis igaühes on peidus mälestus millestki, mis soovib mõistmist, hellust ja kaastunnet. Kullake, las Sinus olev tumesinine kurbuse ja valu energia, möödunud kogemused avanevad Su ette, vaata neile otsa, ära pane silmi kinni - Sa näed, mida nad soovivad Sulle öelda.

  Sõnum on: "Armasta ja austa iseennast, luba end armastada ja armasta, armasta, armasta."

  Neitsi Maarja emalik ja Püha Valgus on Sulle toeks ja Tema süli võtab Su hellalt vastu, Tema kaastunne, soojus ja armastus täidavad kogu Sinu südame ja olemuse. Tunneta, kuidas vabanev pikaaegne kurbus, üksildus ja valu ning südamekanali blokeeringud lahustuvad ja Sinu silmadesse tekib sära ja südamesse lootus, usk ja armastus. Oled hoitud!
  Loodud 6 aastat tagasi
  Muudetud 6 aastat tagasi

  Vabanev viha

  *
  Tunned, kuidas viha on vallutanud kogu Sinu olemuse ja Sa tahaksid praegu kõvasti jalgu vastu maad trampida ja karjuda kõigest väest. Mu kallis, jäta esemed enda ümber terveks ja hoia lähedasi inimesi, mine lihtsalt kuhugi, kus saad olla omaette. Ja ära süüdista ennast, et niimoodi tunned. Sinu armsad Valguseabilised ja Sinu Kõrgem Olemus on helded ja soojad ja armastavad. Nad teavad, kui palju Sa oled teinud selleks, et rahu ja tasakaalu saavutada. Ja nad teavad ka seda, et oled suure südemega ja hooliv ning hell. Sinus olev kuhjunud vihaenergia, allasurutus ja enese eitamine ja ohverdamine soovivad asenduda Valguse ja siirusega. Lase kuhjunud energial ja blokeeringutel minna Valgusesse, tänu ja austusega. Hinga, hinga, hinga. Täna, täna, täna. Sinus on rahu ja Valgus. Oled Valgus.
  Loodud 6 aastat tagasi
  Muudetud 6 aastat tagasi

  Vabanev Valu

  *
  Sinu elus on hiljuti toimunud midagi, mis on tekitanud Sinu kehas, Hinges või südames või suisa kõiges kokku väljakannatamatut valu. Tunned, et ei suuda hingata ja ei jaksa enam edasi liikuda. Valu surub Sind maha, tugevalt ja jõuliselt. Kullake, Sinu ümber on kogunenud väga palju Valguseolendeid, Õpetajaid ja toetavaid Esivanemate Hingi, kes jagavad Sulle abi ja õpetust. Just praegu on Sul võimalus vabaneda iidsetest aegadest pärinevatest blokeeringutest ja mustritest, mis on pärssinud Sinu väge ja eemaldanud Hingeosakesi. Luba end aidata ja pöördu palves-taotluses Valguse poole: "Soovin täielikult anda oma ülestulnud valu Algallikasse iseenda ja oma partnerite, laste, vanemate, sugulaste, sõprade, inimkonna ja kogu Valguse kõrgeimaks hüvanguks ja Õnnistuseks. Olen valmis. Ma tänan. See on nüüd sündinud."

  Tunneta, kuidas valu korraks tugevneb ja justkui karjatab Su sees. Ja siis tekib järjest enam rahu, õnne, armastust ja kergust ning mõistmist ja kaastunnet. Oled nii väga armastatud ja Õnnistatud.
  Loodud 6 aastat tagasi
  Muudetud 6 aastat tagasi

  Kingitus eelmisest elust

  *
  Sinu Teejuhid, Kaitseinglid ja Õpetajad toovad Sulle sõnumi: peagi on oodata Sinu ellu üht imelist kingitust, mis on Sulle õnnistuseks ühest Sinu eelmisest elust. See võib Sinuni jõuda erineval moel, näiteks kauaoodatud suhte, edasiviiva lahenduse, eseme või tunde, aga ka mõtte näol. Kindel on see, et kui kingitus Sinuni jõuab, tunned selle koheselt ära. See on üleni Sinu, armastuse ja Pühitsusega. Oled väga-väga hoitud, kullake.
  Loodud 6 aastat tagasi
  Muudetud 6 aastat tagasi

  Ajatu sõnum Valgusele

  *
  Kallis Elusädemeke, sule nüüd silmad ja vaigista meel ning tunneta, kuidas eraldatuse loor kaob imekiirelt. Oled ülal, samas ka all - oled iseenda keskmes, Valguse sees. Tajud, kuidas Su olemine muutub kergeks ja kõik on nii lihtne ja loomulik. Kullake, see ongi Sinu pärisolemus - Valguse ja armastuse kandja... Võib-olla näed pilte silme ees kihutamas või vallanduvad erinevad emotsioonid ja mõtted. Kõik need on Sulle Sinu pikaajaliste ja oluliste küsimuste vastuseks ning abiks ja tervenduseks. Kõik on kunagi olnud ja millestki tulnud, et saada taas ringina kokku. See ring on nüüd koos. Tunneta, palun, kogu olemise ajatust ja lõpmatust. See on PÜHA. Andestust ja armastust ja õnnistust, kallis.
  Loodud 6 aastat tagasi
  Muudetud 6 aastat tagasi

  Valule

  Tänupalve
  Tänapäeva ühiskonnas on normiks ja tavaks saanud valu mahasurumine ja peitmine. Füüsilise valu korral soovitavad arstid valuvaigistit, hingelise valu puhul me sageli eitame üldse valu või siis saadame minema, et mitte ometi olla nõrk või haavatav. Kullake, valu ei teki kunagi selleks, et meid kannatama panna, valul on oma sõnum või on see märguandeks või peatuspunktiks. Ära karda valu, mine selle sisse ja saa temaga üheks ning leia põhjus üles, mine valule vastu kasvõi Hinge kõige sügavamasse soppi - ja kallista ning täna teda. Ja lase tal minna.

  "Kallis valu, võtan Su vastu siiralt ja austusega, hoian Sind ja kuulan Su sõnumit. Ma tänan Sind südamest, et aitad mul läbi murda blokeeringutest ja iganenud mõtetest, ja olen tänulik, et näitad mulle minu andestamist ootavaid mõtteid ja tundeid ja hetki ning mälestusi. Ma armastan Sind, kallistan ja lasen Su vabaks. Oled armastus ja Valgus. Tänan, tänan, tänan..."
  Loodud 6 aastat tagasi
  Muudetud 6 aastat tagasi

  Püha Taotlus

  *
  Sinu Kaitseinglid, Õpetajad ja Teejuhid suunavad Sind märkama, milline vägi ja edasiviiv jõud on Taotlusel. Sind toetavad Valguseolendid teavad, et oled otsinud lahendusi, väljapääsu ja vastuseid juba pikka aega. Nüüd on aeg vaadata veelkord endasse ja teha selge ning otsustav Püha Taotlus. Hingest ja südamest tulnud Taotlus vabastab nii mõndagi nii Sinu kui ka Sinu lähedaste ja kogu Valguse kõrgeimaks hüvanguks ja annab Sulle lisaväge, vaprust, julgust ja usku ning turvatunnet, et minna uuele vastu särava ja siirana. Oled nii väga hoitud ja armastatud, kullake.
  Loodud 6 aastat tagasi
  Muudetud 6 aastat tagasi

  Suudlus

  *
  Suudlus Hinge- ja südamega ühenduses olles võib sulatada ka kõige jäisema südame ja tervendada vanu lahtirebenenud haavu. Oled Sa tundnud hirmu enda Hinge ja südame avamise ees? Kas hoiad end tagasi ja varjad pilke, mis räägiksid enam kui sõnad? See imeline kaardike julgustab Sind end avama ja tervendama ning üles sulatama kõik unistused ja soovid, mille oled peitnud sügavale Hingesoppi, võtme Hinge viiva ukse luku jaoks oled aga ära kaotanud. Leia see üles ja luba end suudelda või suudle ise puhta Valguse ja armastuse voos. Oled õnnistatud!
  Valguseleht
  Tauno & Helena Möldri
  ingel@valguseleht.ee
  Kasutamistingimused