Valguseleht

Kaardipakid

Filter

Kaardipakid

Sorteeri

Lisad


Vesi

*
Valgusevägi saadab läbi vee Sulle sõnumi: kuulata, mida on öelda Sulle Veel Sinu sees - Sinu rakkudes, veres, silmis ja südames. Vesi sümboliseerib puhtust ja ausust, jõudu ja vabadust. Kas Sinu elus ja Sinus endas on piisavalt Vett ja seda, mida Vesi sümboliseerib? Kui tunned, et Sinu päevad ja hetked kannatavad põua all ja keha on janus, kosuta enda elu ja keha kristallselge ja puhta ning jõuduandva Veega. Saada, palun, mõttes vihmapiisku Emakesele Maale ning kõikidele Janustele - nii inimestele kui ka kõikidele elusolenditele Maa peal. Jumalik Valgus ja Allikas tänavad Sind. Oled armastatud!
Loodud 3 aastat tagasi
Muudetud 3 aastat tagasi

Vabanev kurbus

*
Sinu silmades on kurbuseläige ja mööda põski voolavad alla suured pisarad, neis igaühes on peidus mälestus millestki, mis soovib mõistmist, hellust ja kaastunnet. Kullake, las Sinus olev tumesinine kurbuse ja valu energia, möödunud kogemused avanevad Su ette, vaata neile otsa, ära pane silmi kinni - Sa näed, mida nad soovivad Sulle öelda.

Sõnum on: "Armasta ja austa iseennast, luba end armastada ja armasta, armasta, armasta."

Neitsi Maarja emalik ja Püha Valgus on Sulle toeks ja Tema süli võtab Su hellalt vastu, Tema kaastunne, soojus ja armastus täidavad kogu Sinu südame ja olemuse. Tunneta, kuidas vabanev pikaaegne kurbus, üksildus ja valu ning südamekanali blokeeringud lahustuvad ja Sinu silmadesse tekib sära ja südamesse lootus, usk ja armastus. Oled hoitud!
Loodud 3 aastat tagasi
Muudetud 3 aastat tagasi

Vabanev viha

*
Tunned, kuidas viha on vallutanud kogu Sinu olemuse ja Sa tahaksid praegu kõvasti jalgu vastu maad trampida ja karjuda kõigest väest. Mu kallis, jäta esemed enda ümber terveks ja hoia lähedasi inimesi, mine lihtsalt kuhugi, kus saad olla omaette. Ja ära süüdista ennast, et niimoodi tunned. Sinu armsad Valguseabilised ja Sinu Kõrgem Olemus on helded ja soojad ja armastavad. Nad teavad, kui palju Sa oled teinud selleks, et rahu ja tasakaalu saavutada. Ja nad teavad ka seda, et oled suure südemega ja hooliv ning hell. Sinus olev kuhjunud vihaenergia, allasurutus ja enese eitamine ja ohverdamine soovivad asenduda Valguse ja siirusega. Lase kuhjunud energial ja blokeeringutel minna Valgusesse, tänu ja austusega. Hinga, hinga, hinga. Täna, täna, täna. Sinus on rahu ja Valgus. Oled Valgus.
Loodud 3 aastat tagasi
Muudetud 3 aastat tagasi

Vabanev Valu

*
Sinu elus on hiljuti toimunud midagi, mis on tekitanud Sinu kehas, Hinges või südames või suisa kõiges kokku väljakannatamatut valu. Tunned, et ei suuda hingata ja ei jaksa enam edasi liikuda. Valu surub Sind maha, tugevalt ja jõuliselt. Kullake, Sinu ümber on kogunenud väga palju Valguseolendeid, Õpetajaid ja toetavaid Esivanemate Hingi, kes jagavad Sulle abi ja õpetust. Just praegu on Sul võimalus vabaneda iidsetest aegadest pärinevatest blokeeringutest ja mustritest, mis on pärssinud Sinu väge ja eemaldanud Hingeosakesi. Luba end aidata ja pöördu palves-taotluses Valguse poole: "Soovin täielikult anda oma ülestulnud valu Algallikasse iseenda ja oma partnerite, laste, vanemate, sugulaste, sõprade, inimkonna ja kogu Valguse kõrgeimaks hüvanguks ja Õnnistuseks. Olen valmis. Ma tänan. See on nüüd sündinud."

Tunneta, kuidas valu korraks tugevneb ja justkui karjatab Su sees. Ja siis tekib järjest enam rahu, õnne, armastust ja kergust ning mõistmist ja kaastunnet. Oled nii väga armastatud ja Õnnistatud.
Loodud 3 aastat tagasi
Muudetud 3 aastat tagasi

Kingitus eelmisest elust

*
Sinu Teejuhid, Kaitseinglid ja Õpetajad toovad Sulle sõnumi: peagi on oodata Sinu ellu üht imelist kingitust, mis on Sulle õnnistuseks ühest Sinu eelmisest elust. See võib Sinuni jõuda erineval moel, näiteks kauaoodatud suhte, edasiviiva lahenduse, eseme või tunde, aga ka mõtte näol. Kindel on see, et kui kingitus Sinuni jõuab, tunned selle koheselt ära. See on üleni Sinu, armastuse ja Pühitsusega. Oled väga-väga hoitud, kullake.
Loodud 3 aastat tagasi
Muudetud 3 aastat tagasi

Ajatu sõnum Valgusele

*
Kallis Elusädemeke, sule nüüd silmad ja vaigista meel ning tunneta, kuidas eraldatuse loor kaob imekiirelt. Oled ülal, samas ka all - oled iseenda keskmes, Valguse sees. Tajud, kuidas Su olemine muutub kergeks ja kõik on nii lihtne ja loomulik. Kullake, see ongi Sinu pärisolemus - Valguse ja armastuse kandja... Võib-olla näed pilte silme ees kihutamas või vallanduvad erinevad emotsioonid ja mõtted. Kõik need on Sulle Sinu pikaajaliste ja oluliste küsimuste vastuseks ning abiks ja tervenduseks. Kõik on kunagi olnud ja millestki tulnud, et saada taas ringina kokku. See ring on nüüd koos. Tunneta, palun, kogu olemise ajatust ja lõpmatust. See on PÜHA. Andestust ja armastust ja õnnistust, kallis.
Loodud 3 aastat tagasi
Muudetud 3 aastat tagasi

Valule

Tänupalve
Tänapäeva ühiskonnas on normiks ja tavaks saanud valu mahasurumine ja peitmine. Füüsilise valu korral soovitavad arstid valuvaigistit, hingelise valu puhul me sageli eitame üldse valu või siis saadame minema, et mitte ometi olla nõrk või haavatav. Kullake, valu ei teki kunagi selleks, et meid kannatama panna, valul on oma sõnum või on see märguandeks või peatuspunktiks. Ära karda valu, mine selle sisse ja saa temaga üheks ning leia põhjus üles, mine valule vastu kasvõi Hinge kõige sügavamasse soppi - ja kallista ning täna teda. Ja lase tal minna.

"Kallis valu, võtan Su vastu siiralt ja austusega, hoian Sind ja kuulan Su sõnumit. Ma tänan Sind südamest, et aitad mul läbi murda blokeeringutest ja iganenud mõtetest, ja olen tänulik, et näitad mulle minu andestamist ootavaid mõtteid ja tundeid ja hetki ning mälestusi. Ma armastan Sind, kallistan ja lasen Su vabaks. Oled armastus ja Valgus. Tänan, tänan, tänan..."
Loodud 4 aastat tagasi
Muudetud 4 aastat tagasi

Püha Taotlus

*
Sinu Kaitseinglid, Õpetajad ja Teejuhid suunavad Sind märkama, milline vägi ja edasiviiv jõud on Taotlusel. Sind toetavad Valguseolendid teavad, et oled otsinud lahendusi, väljapääsu ja vastuseid juba pikka aega. Nüüd on aeg vaadata veelkord endasse ja teha selge ning otsustav Püha Taotlus. Hingest ja südamest tulnud Taotlus vabastab nii mõndagi nii Sinu kui ka Sinu lähedaste ja kogu Valguse kõrgeimaks hüvanguks ja annab Sulle lisaväge, vaprust, julgust ja usku ning turvatunnet, et minna uuele vastu särava ja siirana. Oled nii väga hoitud ja armastatud, kullake.
Loodud 4 aastat tagasi
Muudetud 4 aastat tagasi

Suudlus

*
Suudlus Hinge- ja südamega ühenduses olles võib sulatada ka kõige jäisema südame ja tervendada vanu lahtirebenenud haavu. Oled Sa tundnud hirmu enda Hinge ja südame avamise ees? Kas hoiad end tagasi ja varjad pilke, mis räägiksid enam kui sõnad? See imeline kaardike julgustab Sind end avama ja tervendama ning üles sulatama kõik unistused ja soovid, mille oled peitnud sügavale Hingesoppi, võtme Hinge viiva ukse luku jaoks oled aga ära kaotanud. Leia see üles ja luba end suudelda või suudle ise puhta Valguse ja armastuse voos. Oled õnnistatud!
Loodud 4 aastat tagasi
Muudetud 4 aastat tagasi

Armastatule

Tänupalve
Tema, Su kallis kaaslane, armsam ja lähedaseim Hingele ja südamele, peegeldab Sinu kõige sügavamaidki isikuomadusi ja toob neid välja. Ta puudutab kõike, mis Sinus on - ja aitab Sind edasi, ikka enam ja enam rõõmu, vabaduse, Valguse ja armastuse suunas. Oled Sa mõelnud, millal sa viimati teda tänasid? On Sul meeles? Kuna side temaga on Sul otsene, siis pole tegelikult sõnu vaja, piisab vaid mõttest või energiast. Tänu jõuab alati kohale, tervendades ja taastades elujõu. Tänades südames olevat armsamat, tervenevad ka südamehaavad ja eraldatusest tulenev valu vaibub. Saabub rahu ja vaikus, tingimusteta armastusevoog Sinus saab olema katkematu.

"Mu kallis, kullake, armas... armastan Sind katkematult kogu Hingest ja südamest. Ma tänan Sind kõige eest, mida Sa oled minu ellu toonud. Ma olen rõõmus, et olen saanud näha ennast Sinus ja Sind endas ning mõistnud meie ühise välja olemust. Ma tänan Sind, et oled õpetanud mind ennast armastama ja hirmudest lahti laskma ja valule ning pimedatele kohtadele minus otsa vaatama. Oled olnud minu tugi, vabadusse suunaja ja Valgustaja, mu kallis. Oled Valgus mu teel, nagu mina Sinu rajal. Tänan, tänan, tänan.
Loodud 4 aastat tagasi
Muudetud 4 aastat tagasi

Isale

Tänupalve
Kui ema on sünniportaaliks ja toeks meile kogu kehastuse, siis isa on energeetiliselt see, kes annab meile ürgse turvatunde ja julguse kasutada oma väge. Kui Sul on isaga side katkenud või omad seoses isaga õppetükke, mis on Sind keskmest välja viinud ja lõhkunud, siis tänupalve puhastab nii Sinu sidet temaga kui ka Sinu energiavälja. Palve tugevdab ja tervendab kõikide laste ja isadevahelist armastusenöörikest.

"Kallis isa, mu armas, olen tänulik kõikide nende kogemuste, hetkede, tarkuste, õpetuste, emotsioonide ja mõtete ning ühise Valguse eest, mida mul on au olnud koos Sinuga jagada. Ma tänan Sind, et läbi Sinu olen leidnud tee iseendasse, vaadates Sinu Hinge ja südamesse. Olen osake Sinust, kannan Sind alati südames ja Hinges, teadlikult või teadmata. Ma armastan Sind, ma austan Sind, ma kallistan Sind, ma õnnistan Sind. Palun Valguselt Sulle lunastust, andestust, tervendust ja õnnistust. Oled minu Isa, siin, nüüd ja praegu."
Loodud 4 aastat tagasi
Muudetud 4 aastat tagasi

Emale

Tänupalve
Planeet Maale saab täna veel kehastuda läbi Valguseportaali, keda nimetatakse EMAKS. Ema on imeline Valgusekandja, kellega oled Sa loonud kokkuleppe juba ammu enne sündimist ja teid ühendab katkematu enegiasidemeke, mida ei saa mitte keegi purustada, ka Sina ise mitte. See sünniportaali ja Emakoja energiat ja Valgust kandev kaardike juhib Sind tugevdama ja puhastama ning väestama enda ja ema vahelist sidet, ka siis, kui Su ema on läinud teisele poole loori või Sa isegi ei tunne teda. Kullake, ema on seda väärt, et talle armastust saata, nagu ka Sinagi. Valgust ja rõõmu!

"Kallis ema, mu armas ja ainus, ma tänan Sind kogu Hingest ja südamest elu eest, mille oled mulle kinkinud. Ma armastan ja austan Sind ja palun Algallikal, Jumalikul Valgusel täita kogu Sinu olemus vabaduse, andestuse, lunastuse, tingimusteta armastuse, rõõmu, külluse, vapruse, austuse, tõe ja Valgusega. Ma kannan Sind kätel, kui Sa seda vajad, nõnda, nagu Sina kandsid mind, kui mina seda vajasin. Oled minu Püha Ema. Ma olen tänulik kõikide kogemuste eest siiralt, siin ja praegu, tänan, tänan, tänan.
Loodud 4 aastat tagasi
Muudetud 4 aastat tagasi

Karmainglid

*
Palju õnne! Oled oma arengus jõudnud etappi, mil Sinu tegemisi ja olemist saadavad Karmainglid! Karmainglid on järgmine aste peale Karmavalitsejaid, nad on igavikku ja iidsust kandvad Inglid ning saabuvad siis, kui ollakse valmis liikuma veelgi kiiremalt edasi vabaduse, õnne, tingimusteta armastuse ja Püha Valguse poole. Ja nüüd nad on Sinuga! Ehk oled märganud viimasel ajal korduvaid numbrikombinatsioone või tajunud peeni aroome enda lähedal? Kindlasti oled Sa leidnud end mõttelt, et elu on ilus ja Sa oled väärt kogema elu, mis on tulvil armastust ja küllust. Just-just, need on märgid, et imelised Inglid täidavad Sinu energiavälja peene ja puhta Valgusega ja avavad Sulle uusi väravaid. Ole õnnistatud, kallis!
Loodud 4 aastat tagasi
Muudetud 4 aastat tagasi

Vabaduseinglile

Tänupalve
On Sul allasurutud emotsioone, tõkkeid või piiranguid, mida oled ise loonud või lubanud endale tekitada? Vabadusingel toetab Sind, kui soovid neist päriselt lahti lasta. Kui oled sattunud segadusse ja ei tea, mis on Sinu jaoks tõelisus ja mis kujutelm, siis Vabadusingel on just see Ingel, kes saab Sulle illusioonide avastamisel ja lahustamisel abiks olla. Samuti aitab Ta puhastada Sind piiravaid sõltuvusi, mis kurnavad nii keha kui vaimu. Ta vajab vaid Sinu kindlat ostust ja luba aidata - ja peagi oled säravam ja rõõmsam kui iial enne.

"Kallis Vabadusingel, olen ääretult tänulik, et oled saatnud mind illusioonide ülesleidmise protsessis, läbi selle olen eristanud tõde ja vabanenud kujutelmadest, mis on viinud mind endast eemale. Ma tänan Sind veel ja veel, Sinu toetus allasurutud emotsioonide ja kahjulike harjumuste ja sõltuvuste vabastamise ajal on olnud võimas ja olen koos Sinuga saanud vabaks, nii mu keha kui Hing. Tänan, tänan, tänan."
Loodud 4 aastat tagasi
Muudetud 3 aastat tagasi

Armastuseinglitele

Tänupalve
Lähisuhted on need, mis toovad ellu erinevaid õppetükke, millega võib kaasneda segadust ja rahutust ning erinevaid emotsioone. Armastuseinglid on need, kes lausa ootavad, et Sa nende poole pöörduksid, et nad saaksid Sulle seoses armastusesidemete ja suhete eesmärgi ja üldise energia suhtes nõu anda ning aidata. Armastuseinglite Valgus on hell ja pehme ning armastav, usalda kõik suhteprobleemid nende rüppe ja võta vastu soojus, hellus ja tingimusteta armastus.

"Armastuseinglid, mu kallid, ma tänan Teid tingimusteta armastuse, helluse, hoolitsuse ja sõnumite eest, mida olete mulle keerulistel aegadel jaganud. Olen tänu Teile mõistnud enda suhetes olevaid õppetükke ning leidnud edasiviivaid lahendusi, mis on muutnud minu suhtumist ellu ja armastusse üldse. Tajun Teie Valgust minu ümber praegugi, lasen armastusel minusse tulla ja liidan selle endas olevaga - olen armastust täis ja kiirgan seda teistele, tingimusteta ja vabalt. Armastan..."
Loodud 4 aastat tagasi
Muudetud 4 aastat tagasi

Imeinglile

Tänupalve
Just siis, kui mõtled, et elu on nõnda põnevaks läinud ja ainult ime on veel puudu, Ta tulebki, see ootamatu ja vallatu Ingel. Ta on selline eriline Ingel, et oskab Sind sageli isegi üllatada, just siis, kui Sa Teda kõige vähem oodata oled osanud. Ja-jaaa, Ta lihtsalt teab, kui väga inimesed imesid vajavad ja lükkab neid rõõmuga kõikide ellu, kes vähegi suudavad imesid vastu võtta. Ole siis avatud, kullake!

"Armas Imeingel, olen ääretult tänulik Sulle, sest oled aidanud mul palju kordi leiad end mõtlemast: elu on elamist väärt! Sinu üllatused ja kingitused on olnud hindamatu väärtusega ja tänu neile olen ma jõudnud järjest enam lähemale iseendale ning usaldan sügavamalt Valgust ning kogu Loodut. Oled väga kallis, kulla Imeingel."
Loodud 4 aastat tagasi
Muudetud 3 aastat tagasi

Usuinglile

Tänupalve
Usus on edasiviiv jõud ja sellega koos on absoluutselt kõik võimalik, alati. Eriti võimas energia on eneseusul, see annab väge ja julgust teha tähtsaid otsuseid, mis sulgevad vanu uksi ja avavad uusi väravaid. Usuingel on hetkega Su kõrval, kui pöördud tema poole abipalvega leida üles turvatunne ning usaldus ja Ta sosistab kindlameelselt Sulle südamesse, et alati on olemas võimalus ja kõik on millekski hea. Usu vaid endasse ja maailma - ja imed sünnivad, ka Sulle!

"Kallis Usuingel, mu armas, lasen alati Sul tulla mu Hinge ja koju, sest tean, et koos Sinuga saabub rahu ja vaikus, sisemine soojus ja kindlameelsus. Ma tänan, et oled vankumatult olnud minuga ja juhatanud mind tagasi minu südamesse, seal on ju tõde ja tingimusteta armastus igavesest ajast igavesti. Ma armastan ja austan Sind, Valgus."
Loodud 4 aastat tagasi
Muudetud 3 aastat tagasi

Rõõmuinglile

Tänupalve
Mõnikord tundub, et kõik on ümberringi hall ja sajab ning sajab lõpmata. Suunurgad vajuvad allapoole ja tahaks ainult voodis pea teki all lamada ning mattuda sellesse tihedasse uttu. Just siis tuleb Sulle appi Rõõmuingel, kes sikutab Sind õrnalt varbast ja kõditab tallalust ning kihistab siis ise vaikselt naerda. Alguses tekib trots, et mis see siis on, laske mul olla siin maailma lõpus, kuid kaua ei suuda keegi naeru kinni hoida ja juba Sa näedki pilve taga peidus olevat päikesekiirekest ning hüppad akna taha maailma uudistama.

"Armas Rõõmuingel, ma tänan Sind, et oled aidanud mul nii mõnigi kord hallis maailmas erinevaid värve näha ja oled juhatanud mind taas üles leidma elurõõmu. Sa tuled just siis, kui mul nii väga naeru ja kergust tarvis on. Sinu peen ja kerge Valgus paneb mind alati sisemiselt naeratama ja siis tekib mul soov jagada rõõmu kogu maailmale. Oled kallis!"
Loodud 4 aastat tagasi
Muudetud 3 aastat tagasi

Andestuseinglile

Tänupalve
Meil kõigil on kellegi käest andestust paluda või kellelegi andeks anda. Mõnikord on seda väga lihtne teha, sageli aga võivad tulla ette takistused, kas siis emotsioonide või mõtete või õppimata õppetükkide näol, mis takistavad meil andestamast. Andestuseingel on alati meiega, kui vajame ses protsessis abi ja toetust, tema helge, vankumatu ja vabastav olemus toetab meid tingimusteta.

"Kallis Andestuseingel, lasen Sinu soojusel alati enda südameuksest sisse tulla ja täita mind andestuse turvalise ja vabastava vooga. Oled olnud väga oluline ja kallis Valgusekaaslane minu eluteel ja aidanud mind vabaneda valust ja blokeeringutest, õpetades mind andestama. Ma hoian Sind hellalt ja kannan Sind süles, mu kallis Andestuse Ingel. Ma armastan Sind, ma tänan Sind..."
Loodud 4 aastat tagasi
Muudetud 3 aastat tagasi

Iluinglile

Tänupalve
Iluingel on Ingel, kes suunab Sind mis tahes olukorras ja situatsioonid nägema ilu. Ta tuletab meelde, et ka hämaras on kaunis, olles vaikuse sees ja märgates enda ümber ühtsust ning üksolemist, läbi varjude. Ja samamoodi julgustab Ta Sind päikeselisel päeval tõstma pilgu üles ja seisatama hetke, et Sa näeksid, kui ilus on Valgus - ja palub Sul hoomata ka iseenda Valgust, ilu ja jumalikkust.

"Kallis Iluingel, ma tänan Sind Hingest, et oled ka kõige pimedamal ajal suunanud mind nägema ilu minus endas, ka valus ja kurbuses, mida ma olen tundnud. Ma olen tänulik, et läbi Sinu olen kogenud erilisi loomingulise puudutuse hetki, mil minus olev ilu on saanud vabalt end väljendada ja külvata rõõmu, rahu ja armastust kogu maailma. Ma armastan ja austan Sind, mu kallis."
Loodud 4 aastat tagasi
Muudetud 3 aastat tagasi

Peaingel Rafaelile

Tänupalve
Rafael on see eriline Peaingel, kes juhatab Tervendajainglite leegione ja vastab alati tervendust paluvatele palvetele ning kutsetele oma sooja, õhulise ja pehme rohelise Valgusega. Tema armastus Sinu, kogu inimkonna ja Loodu vastu on piiritu, ehk tunned seda praegugi...

"Kallis Rafael, ma põlvitan Su ees nõnda, nagu ma olen, sügava tänu ja armastusega. Ma tänan Sinu olemust, puhast Valgust ja armastust, mis täidab igal keerulisel hetkel, mil oled koos minuga, kogu minu keha, Hinge ja Vaimu ja toob kergendust, lohutust ja tervendust. Ma tajun alati, kui Sa mind puudutad, ja seda, kui väga hoitud ma olen. Tänan, tänan, tänan, kallis."
Loodud 4 aastat tagasi
Muudetud 4 aastat tagasi

Peaingel Miikaelile

Tänupalve
Miikael on alati valmis Sind kaitsma ja eemaldama Sinu küljes olevaid negatiivseid kogumeid, sidemeid ja olevusi, et saaksid olla vaba, puhas, õnnelik ja armastav. Samuti on Ta Sinu kõrval, kui otsid Tõde, kas siis endast või väljaspool ennast. Kullake, ole nii pai, ja täna seda võimast ja vaprat Peainglit, juba ainuüksi see muudab Sinu ja Tema sideme veelgi säravamaks.

"Õilis Miikael, mu kallis, ma olen lõpmata tänulik Sulle, kõikide nende hetkede eest, mil oled mind kaitsnud ja aidanud ning olnud toeks, kui olen raiunud teed Tõeni. Ma tean, et tuled alati, kui Sind kutsun, Sinu olemasolu ise juba muudab mind tasakaalukamaks ja julgemaks, et olla see, kes ma olen. Ma armastan Sind, armastan, armastan, armastan."
Loodud 4 aastat tagasi
Muudetud 4 aastat tagasi

Kaitseinglile

Tänupalve
Kaitseinglid on alati Sinuga ja nende püha eesmärk on Sind aidata, toetada ning kaitsta ning nad armastavad Sind katkematult tingimusteta. Tänukaart juhatab Sind suhtlema oma Kaitseinglitega ja soovitab alustada seda tänuga. Tänu avab südame ja koos sellega tekib ka puhas ühendus Sinu ja Kaitseinglite vahel.

"Kallid minu Kaitseinglid, ma tänan Teid südamest, et olete alati minuga ja armastate tingimusteta, olgu mul mistahes tunded või mõtted või soovid ja tahtmised. Olen tänulik ka selle eest, et juhatate mind minu Hingele omasele teele, kui olen sellest veidi kõrvale kaldunud. Ma armastan Teid, mu kallid. Ma austan Teid. Ma kallistan Teid. Ma õnnistan Teid."
Loodud 4 aastat tagasi
Muudetud 4 aastat tagasi

Tänuingel

*
Tänuingel aitab Sul näha kõike seda, mida Sul on, mida Sinus on, see toob Sinusse külluse ja rahu ning paneb energiad voolama. See imeline ja pehme ning armastav Ingel aitab Sul leida üles siira tänutunde ja seda siis kõikjale jagada. Tänuingel juba teab, et tänamine Õnnistab ja tervendab ning on rõõmus, et saab seda koos Sinuga teha. Tema tänu Sulle puudutab Sind praegu õrnalt, võta see vastu, kallis.
Loodud 4 aastat tagasi
Muudetud 4 aastat tagasi

Sõnn

Töö
Oled olnud alati piltlikult öeldes laiade õlgadega inimene, keda töö armastab, onju. Töö kohe ise leiab tee Sinuni, isegi, kui mitte midagi teha ei ole. Ka Sina armastad tööd ja ei lükka seda kunagi kõrvale, tunned, et kui teed midagi kasulikku, siis Sa elad. Eriti, kui töö viljad on füüsiliselt näha ja katsuda. Sõnni töökaart annab Sulle edasi teate: töö ei kao kuhugi ja ei lõppe samuti, peatu hetkeks ja võta aega iseendale. Millal sa viimati niismama jalad seinal raamatut lugesid? Kas Sa oled saanud aeg-ajalt ärgata ilma äratuskellata? Kallis, kõik on hästi, võid hetkeks peatuda ja lihtsalt olla või siis mõned kohustused teistele delegeerida. Ausõna, Sa ei ole üksi. Ja kui Sul ei olegi kedagi teist, töötad iseseisvalt, siis kindlasti saad Sa paluda kelleltki abi, kas-või enda pereliikmetelt. Olles end veidi lõdvaks lasknud, jaksad rohkem ja Sinu keha ja Hing on palju rõõmsamad. Sinu Kaitseingel naeratab Sulle soojalt ja otsib juba tekki, millega Sind hellalt katta. Ja ta paneb äratuskella kinni, ta lubab ;).
Loodud 4 aastat tagasi
Muudetud 4 aastat tagasi

Jäär

Töö
Jäära töökaart soovitab Sul mõtiskleda, kas töö, mida Sa praegu teed, pakub Sulle piisavalt väljakutseid ja vabadust ise otsustada. Võib-olla oled isegi märganud, justkui Sinu tiivad oleks antud ametikohal kärbitud ja tegelikult vajad Sa palju rohkem vabadust ise otsustada töötempo ja intensiivsuse üle ning võimaluse korral ka ise mõelda ja teha ettepanekuid. Leia võimalus teha muutusi töökorraldustes ja kuula ka teisi töötajaid ja julgusta neid kaasa mõtlema ning koos midagi uut ette võtma. Kaart on märgiks, et võid leida endale uusi väljakutseid või vahetad töökohta, mis toob Sulle suuri muutusi ja pöördeid, selleks, et sirutada tiivad täies pikkuses välja ja lennata, täis õnne ja sära ja rahulolu. Hing juba laulab, tunned?
Loodud 4 aastat tagasi
Muudetud 4 aastat tagasi

Kalad

Suhted ja armastus
Kalade Tähtkujukaart palub Sul mõelda, mis on põhjustanud Sinus Uskmatu-Toomase sündroomi. Su kallim on üritanud Sulle igal moel tõestada enda ustavust, truudust, tarkust, kohusetundlikkust, armastust ja austust, kuid Sa ise lihtsalt ei suuda seda uskuda. Mõtled ehk, et kõik ei saa ju olla ometi nii ilus ja hea, mingi "aga" peab kuskilt tulema. Kullakallis, kui Sa oled minevikus palju pettunud ja neid samu "agasid" kogenud, siis jäta minevik oma Eluraamatusse tänu ja armastusega ning keskendu praegusesse hetke ja anna partnerile vähemalt võimaluski, eelarvamusteta ja sisetunnet ning südamehäält ja Hinge sosinaid kuulates. Oled hoitud ja kaitstud, alati!
Loodud 4 aastat tagasi
Muudetud 4 aastat tagasi

Veevalaja

Suhted ja armastus
Oled Sa viimasel ajal pinges olnud, sest Sinu pea on mõtteid täis ja analüüsid ennast ja kallimat pidevalt? Tunned, et ikka jääb Sul selgusest ja valiku ning otsuse tegemisest natuke puudu ja soovid leida rohkem detaile, kinnitusi ja infot? Armsake, nõndamoodi tekitad Sa endale vaid peavalu ja paned energia vaba voolu kinni. Mine parem jaluta värskes õhus üksi või kutsu kaaslane kinno komöödiat vaatama ja naerge koos, see vabastab Sind pingest ja Sa tajud iseenesest, kas Sa armastad teda siiralt ja tema Sind. Ja kui Sa seda tunned ja tead, polegi enam midagi kaaluda. Otsus tuleb iseenesest. Armastuseinglid on Sinuga, teie mõlemaga!
Loodud 4 aastat tagasi
Muudetud 4 aastat tagasi

Kaljukits

Suhted ja armastus
Tagasihoidliku ja edasipüüdliku Kaljukitse energiat kandev kaardike on tulnud Sind julgustama ja toetama, kui oled otsustanud väljendada siiralt enda südames ja Hinges olevat oma kallile partnerile. Iga kord, kui oled proovinud öelda sõnu, mis Sulle olulised ja sügava tähendusega on, siis hoiab Sind justkui miski tagasi. "Aga kui ta ootab minult midagi muud?", "Äkki tema ei tunnegi sarnaselt?", "Võib-olla ta ei olegi see õige..." oled Sa kõhelnud ja loobunud ning lihtsalt vaikinud. Kuid süda jääb niimoodi kurvaks ja hirmust võivad neerud valutama hakata. Armsake, kõik Armastuseinglid ja Sinu Kaitseinglid juhendavad ja aitavad Sind kaitsvallide vahelt välja ja purustavad Su kauapunutud pehme polsterdusega kookoni. Lase südamel heliseda ja kurgutšakral puhtalt ja blokeeringutevabalt töötada ning peagi näed, kuidas teievaheline armastuseside muutub järjest säravamaks ja teie ühine kaunis armastus kandub kõikjale, kuhu lähete, koos või eraldi. Olete Õnnistatud!
Loodud 4 aastat tagasi
Muudetud 4 aastat tagasi
Valguseleht
Tauno & Helena Möldri
ingel@valguseleht.ee
Kasutamistingimused