Valguseleht

Foorum

Armumaagia

Tere!

Mul oleks selline küsimus, et kas keegi teab kedagi, kes tegeleks sellise asjaga nagu armumaagia? Ja mida see endast kujutab ning kas see aitab või kas see on aidanud ka kedagi? 

Kullake, mina isiklikult ei soovita selliseid asju üldse. Armumaagia tähendab seda, et mõjutatakse kellegi alateadvust ja südamekeskust sõnumiste ja rituaalidega, et inimene vaba tahte vastaselt kellegagi seotud oleks. Sellega rikutakse kõiki kosmose reegleid.Ja samas on sellisel teol ka vastavad tagajärjed. Ma ei räägi üldse seda Sinu hirmutamiseks, vaid selleks, et Sa mõtleksid, kas Sul sellist vastutust ikka tarvis on. Kindlasti on tegijaid, kes selliste asjadega tegelevad, nad kasutavad musta maagiat või alumiste sfääride energiaid.

Mina ise olen endalt saanud eelmiste elude armumaagiaid maha võtta, ise end puhastades, aga osad on olnud nii tugevad, et olen vajanud kõrvalabi. Kui sellised maagiad üles tulevad, siis mina tundliku inimesena tunnen, kuidas ma ei saa enam hingata, kogu rindkere põleb ja sees surub, meeletult ärritab ja elutahe on otsas. Ükskõik, milline vaba tahte vastane maagia võtab inimeselt, kellele see on tehtud, elujõudu ja sära. Tekib vaid programm, nagu hüpnoos, mille järgi inimene tunneb suurt tungi. Ja see ju pole armastus... See on vangistus. Naisena tunned ka Sina ise tegelikult, et selline tähelepanu on tühi ja külm, Sinu Hing ei rõõmusta ja ei saa sooja, kullakene... Mul endal on tuttavate seas olnud inimene, kellele on tehtdu armumaagiat. See inimene oli tühja pilguga ja üksik, ei hoolitsenud enda kodu ega iseenda eest, sest naine, kes talle oli maagia tellinud, läks minema, aga mehele mõjus maagia edasi. Naisel aga oli juba ammu uus pere... Pole ju midagi rõõmustavat ega armastavat.

 

Mina ei saa muidugi Sind kuidagi mõjutada ja ma ei soovigi seda, kirjutasin vaid seda, mida olen ise tundnud ja näinud ning kogenud. Ja pealegi - Sa oled ju Naine! Naisena on Sul imeline vägi, puhta armastuse vägi.

 

Valguse ja armastusega.

 

 

 

Selge tänud vastamast. Kuigi jah eks mõtteid ole erinevaid ja arvamusi. Küll mõned räägivad,et saab teha ka heal viisil seda,et kedagi see ei mõjuta ja ei kahjusta, kuid ka halvemal viisil.

Selle ma seda küsisin, kuna olen endaga täiesti pahuksis ja ei oska midagi peale hakata. Ja see tunduski ja tundub nagu ainus lahendus selle teema jaoks, mis mis mul hetkel käimas on. 

Maagia teisele inimese mõjutamiseks ei ole hea. Eelkõige need, mis nõuavad teatud ohverdust. 
Aga maagia kui enese tervendus ja enda asjade vabastamine, on lubatud. Näiteks kritsallide ja küünalde kasutamis koosmõjul, lähtudes kuu tsükklist. Igal otsusel on oma mõju ja tagajärg. Vastuse võtad oma elu eest vaid sina. Teisele suunatud maagia ja vaba tahte lõhkumine, ei too mitte kunagi head.

Mõtle enne mitu korda ja teed tööd iseendaga. Läbi iseenda tee muutusi enda elus (sh, mõtteviis ja käitumismutset, suhtumine).

Otsuse teed sina ja sina ka ise vastutad selle ees.

Loodetavasti leiad lahenduse enda sees...

 

Toon mõned lehed siia:

Vanast armastusest vabastamise maagia

 

Uue armastuse rituaal noore kuu ajal

 

Armumaagia kasutamine on jah siduvuse tekitamine ja ka maksmine selle eest suhteliselt karm, just Sinu enda elule. Üritades siduda teist ,seod Sa tegelikult Ise Ennast ja Oma elu. Pole olemas lihtsat või kerget maagiat,liikumine energia maailmas on kätkematu ja ühe suunaline tegevus,millega saab mõjutada olemas olevaid protsesse.Kasutades maagiat teise sidumiseks Enda külge toob kaasa kannatuse nii talle ,kui Sulle Endale. Kas selles suhtes on olemas siis armastus ?,see puhas vaba tahte ja soovi vorm, Armastada ja olla armastatud. Sellises suhtes puudub vaba tahe ja soov,selle eest on aga selles suhtes sõltuvus ja klammerdumine välise ja teise külge,sooviga kontrollida teise tahet ja omada Teist,kui vastutuse võtjat Sinu elu eest . Sellised suhtevormid lõpevad tavaliselt väga traagilidelt,sest kutsutaks ellu sellised väed millega toime tulek osutub ülejõu käivaks tegevuseks. Toon siin Sulle pilti ühe paljudest  näidetest, Naine seob mehe Enda külge ja saavutab  oma tahtmised ja soovid,mõne aja möödudes ,aga kohtab seda õiget kellega tekib side loomulikult ja õige tunde alusel.Loomulikult Ta liigub sinna kuhu kutsub ta süda ja kuhu poole on tõmme,aga mida teeb nüüd see mees kes on seotud,kas Tema Sinu elust kaob ja lepib sellise liikumisega??? Temal on programm peal ja tema käib selle järgi,ning sõltub nüüd mehe isiklikes parameetritest,kes ta on isiksusena.  Äärmuslikumal juhul elimineerib ta konkurendi ja ka selle kes talle selle programmi tellis,ehk siis Sinu Enda. Milliste väljavaadatega Sa lood Enda elu,see on ju hirm praegu ja ka tulevikus. 

Usun,et Sinus,kui naises on olemas see õige vägi ja Sa leiad selle ülesse ,lastes avalduda sellel õigel maagial mis naistes peitub ja see on Armastus,empaatia,mõistmine,andestus ja kõrgema Mina ära tundmine

Valguse,Armastuse ja Tänuga

Aitähh kõigile vastamast. Seega siis olekski mõtekam minna edasi üksi ja mitte sellist asja teha? Kuigi soov on see,et laps, keda ma ootan, et tema isa tuleks meie juurde tagasi. Kuna mees seda last nii väga soovis, kuid siis lahkus. Jah ma tean,et ise eksisin selles suhtes ja nagu ta ütles,et kõik see, mis minu ümber toimus, see purustas soovi last saada. Kuid ma ei saa ju enam tehtud tagasi võtta. 
Ning selle ma olengi mõelnud sellele,et võiks sellist asja proovida ja küsisingi,et kas keegi teab kedagi, kes seda teeks. 

Tere kõik see pere. Mina vaidlen  vastu kõigele sellele et armumaagia halb jne. Kui oled leidnud õige tegija kes muidugi tegeleb ka tagajärgedega siis pole midagi karta. See on keeruline töö Maagile just õigele Maagile suure algustähega, aga pole tagajärgi ning saab soovitud tulemuse. Jutt et valge armumaagia on hea ning õilas on vale, kõik see kuulub musta maagia hulka. Ning kes ütlevad et saavad aidata kasutades valget maagiat, ingleid jne on sulaselge vale. Ainult musta maagiat kasutades saab omale soovitud inimese. Muidugi on see teise inimese  vaba tahte piiramine ning tegutsemine tema tahte vastaselt. Ja nii öelda on see patt eksole? Aga kas see pole patt kui joome, suitsetame, varastame, sööme liha jne? Keegi meist pole ju ingel. Miks ei võiks kasutada armumaagiat et peret kenasti koos hoida? Palju on lõhkiseid perekondi? Milline on tänapäeva ühiskond? Mõelge! Juba ammusest ajast on kasutatud maagiat ja ka armumaagiat ning kasutatakse ka edasi. See on igaühe enda valik. Kuid eelkõige soovitan leida õige Maag. Eestis meil paraku neid pole, oma kogemused on näidanud. Kuid kui vaadata nt Venemaa, Ukraina jne siis seal neid õigeid on kuid mitte palju. Enamus kes ennast reklaamivad on petised, seega tuleb väga hoolikas olla. Ning veel kui keegi arvab et  Maagid teevad tasuta tööd ja on kuuldusi et õige Nõid või mis tahes esoteerikaga tegelev inimene ei võta raha on vale. Isegi lausa rumal arvata, et mistahes rituaali nt puhastada halvast energeetikast, armumaagia, energeetika tugevdamine, needus jne on tasuta. Ohh ei. Õige Maag võtab raha kuna kulutab oma energiat, oma aega. Ning kui teema algataja soovib  tellida armumaagiat mis tõesti toimiks ja ilma halbade tagajärgedeta ei ole see odav lõbu. Igal juhul on tegemist musta maagiaga ning ainuke mis jääb tellija südamele on see et  mees on tulnud tagasi maagia abiga mitte omast vabast tahtest. Kui see rahuldab inimest siis miks mitte.

Vaat,kui huvitav vaatenurk,Sul Keiti on. Jah Armumaagia sellisel kujul kuulub tõesti musta maagia juurde ja ka tasumine selle eest on äärmuslik. Lugedes Sinu arvamust ja seal toodud põhjendusi Sain ka aru,et kui palju on tänapeval veel iniimesi ,kes arvavad,et eesmärk pühendab abinõu ja peale Mind tulgu või veeuputus.Sama lugu vastutusest  ja vastutustundetusest,nii Enda,kui teiste suhtes,aga jah, Me kõik oleme erinevad ja ka suhtumised erinevad. kõige pealt teadmiseks,et mõlemad maagia vormid,nii valge,kui must on oma olemuselt äärmused,ehk siis loomine ja eesmärgi saavutamine äärmuses,mitte tasakaalus ja tsentris. Mõlema puhul on tegemist lepinguga ja tasu selle eest erinev.Kirjutad,et õige maag tegutseb nii,et tagajärjed puuduvad Sinu jaoks,eksid sügavalt, Maag on vahendaja ,ehk see kes täidab Sinu soovi ,aga hoiatab ka selle eest mida selline tegevus kaasa toob ja just Sinu elule pikemas plaanis ja mite ainult Sulle,Vaid ka mehele kes on allutatud,ning alguse saab ka laste osakaal selles,sest seotus Sinuga on otsene. Seda nimetatakse ka suguvõsa needuseks hiljem,sest lastel ja lastelastel püsib nende vanemate tehtud jamade klaarimise kohustus. Nii ka näed praegu telekanalites neid vene nõidu ja maage kes klativad ja kustutavad esiemade ja isade poolt tehtud mustreid kolm  ja enam põlve tagasi,sest Lapsed maksavad selle eest täie rauaga.Milline väljavaade, saada sellise au osaliseks on ühel inimesel kes on läinud seda teed,aga see pole ju veel kõik,sest Sinu enda elu võrrand toob alati Sind tagasi tehtu juurde,soovid või mitte, tagajärg on olemas loodule,ainult ,et mõnel juhul (sõltub suurusest),liigub see edasi ka lasele jne kuni seitsmenda põlveni välja. Räägid ,et Eestis puuduvad sellised tegiad,Usun pigem,et selgitati tegajärgi ja keelduti tegemast. Ka sellega olen päri,et need tegevused on tasulised , vanasti tasuti natuuras (toit ja muu meelehea),see on seotud  andmise ja vastuvõtmisega,aga jällegi individuaalne iga tervendaja ,maagi sotrtsi,nõia isiklik areng ja vastavalt sellele ka tasu,kui ikka tuleb teave teha heategu tasu võtmata siis nii ongi,seda mõistavad need kes sellega tegelevad ja arusaamatuks jääb neile kes on arvamusel,et neil on õigus ainult saada,Ise midagi panustamatta. Mida siis Sulle soovida,selle õpetliku ja arvamuste rohke kirja peale. Tee selgeks Endale vastutus Enda ja oma laste ees,Tee selgeks vastutus Enda ja Oma partneri ees,sest viimane on see kes loob ,Sinu allikast,mida jagad,kui aga Sinus puudub see allikas (Armastus,austus,mõistmine Enda vastu),siis puudub Sul ka see teiste vastu ja ainus viis midagi oma elus kontrollida ongi selline Maagiline vorm,mida pead nii Iseenesest mõistetavaks. Naine on täis maagiat ja see on neil kaasas siiatuleku hetkest,vaja on vaid usku ja teadmist Enda väe olemusest.

Valguse ja Teadlikusega Sulle Imeline

Kallis Apostel, nii nagu sa ise ütlesid, et me kõik oleme erinevad ning ka meie suhtumised on erinevad. Nagu mainisin oma eelnevas postituses et armumaagiat on kasutatud ammusest ajast, kes viitsib vähegi võib leida palju huvitavat lugemist internetist. Ning ka ristiusk toetab armumaagiat ja on seda teinud  koguaeg, kuidas siis muidu maagid on töötanud ja töötavad ristiusu egregori all? Kust tuleb jõud? Mis koht on tegelikult kirik?  Milliseid rituaale tehakse kirikus? Kui see oleks keelatud siis kirik ei lubaks seda.Seda kõike võite iseseisvalt uurida. Kui õige maag teeb armumaagiat siis kindlasti tasub ta jõududele kes aitavad, tavaliselt erinevate ohverdustega kuna jõud raha ei tunne. Aga kui jääb tasumata siis muidugi tullakse ja võetakse mis on inimesele kallis, tervis, emotsioonid, lähedased jne. See mida jõud kes aitasid oma töö eest heaks arvavad seda ka võtavad kui ei tehta ohverdust. Sellest tuleneb ka see rahva ütlus et needuse saab see inimene ning kõik tuleb tagasi ning et mida kõike see endaga kaasa ei too. Jah teine asi on kui saabub tasumise tund ülevamalt poolt ning seda ei saa mitte mingi maag ega keegi ära hoida. Sellega tekitab inimene endale karmvõla ning peab seda lahendama. Kuidas ja mis see on juba ülevamalt poolt. Sellepärast ma räägin et õige maag teeb armumaagia mõneks ajaks ainult. Ta tasub jõududele kes aitasid ning mõne aja pärast võtab selle programmi maha. Selleks ajaks on inimesed  koos ning see on juba armumaagia tellija teha kui hästi suudab oma partnerit enda juures hoida. Kui ei oska ega suuda lahkub nii öelda ohver. Aga selline asi et nüüd armumaagia abiga pikaks ajaks siduda selle eest saab karistuse ülevamalt poolt. Sellepärast ma ütlesingi et on vaja leida õige maag kes ka seda kõike seletab. Võibolla tõesti eksin et Eestis pole tegijaid kuid kui maksta raha ja oodata lubatud tulemust aasta või rohkem siis võtab see asi mõtlema küll. Nimesid ei nimeta aga räägin ühest üpriski tuntud maagist. Veel on kogemusi teises valdkonnas ka tuntud maagiga ning tulemus null. Armumaagiast räägin kui privarotist. Aga on palju teisi ohutuid meetodeid mida saab kasutada ning iga kell ka inimene ise maha võtta. Kuid jutt on siiski meil privarot ehk armumaagia.

Olen eelmiste eludest ülestulnud maagiaid rohkem kui üks või kaks maha võtnud, kümme kindlasti. Energeetilise puhastuse käigus tulevad pinnale, et Hing saaks puhtaks. Ja osa maagiaid ajab lausa öökima, veidrad lõhnad tekivad ninna ja köha on hingemattev, väga vastik on olla sel ajal, kui selline energia vabaneb. Mõnikord on väga tugev valu südames olnud. Mõnikord on ka tunne, et keegi tõmbab nööri ümber kaela parasjagu pingule nii, et õhk vaevu läbi käib. Ja milline kerge ja vabastav ning hea tunne on pärast, kui puhataks saada... Mina isiklikult soovitan väga enne järele mõelda, ka lühiajaliste maagiliste rituaalide sooritamise eelselt, kas läbi südame ja iseenda väe ning mõtete ja iseendaks olemise ei saa väljendada endas olevat inimesele, kellega on soov koos olla. Sest armastatakse siiski läbi armastusesideme, maagilised loitsud ja muud ei ole seda teps mitte... Vähemalt mitte minu jaoks... See on minu arvamus, läbi isiklike kogemuste. Kallid ja paid.

Keiti,Imeline,Mul on Sulle küsimus . Kas Sa väitled siin väitluse enda pärast,või üritad näidata erinevaid liikumisi ja suhtumist ellu ja suhetes?Hea küll,erinevus rikastab igal juhul ja selle eest Sulle Suured Tänud. Sinu poolt toodud põhjendustele siis vastus selline. Alustan siis kirikust ja religioonist,milles Sinu arvamuse kohaselt kasutatakse armumaagiat, Tegelikus on siis selline,et kirik kasutab,oma riitustes ja ristimises pühasid sakramente,mis annavad hingele kaitse ja puhastavad inimese olemuse saastast,see on sama kui läbid teatud praktilised õpetused esoteerika või maagia alal , ära õppinuna ühe taseme saad ka selle pühitsuse,mis annab sulle võimaluse tegeleda sellega ja samas ka kaitseb Sinu sisemist kõige Sinu poole suunatud negatiivasuse eest,kuid siis oled juba teadlik,et Sinu võim teha meistri tööd pole lubatud,sest Sul puudub valmis olek selleks ja ka luba kõrgemalt. See mida teeb kristlik kirik on Inimesele võimaliku kaitse andmine ja suunamine läbi usu edasi. Antud hetkel on selleks Eesti vabariigis ainult kaks kirikut kes seda siis ka suudavad ja teevad,teistel jääb puudu võimust ja väest,ning nende kaitse on poolik ehk siis töötab hindele kaks. Kogu kristliku süsteemi puudus seisneb selles et suund mida seal pakutakse on suunatud Inimesest väljapoole ja üritatakse müüa seda mis tuleb siis kui siit lahkud,see on see koht,mis peaks iga hinge panema küsima, Mida Ma toidan ja miks Ma seda teen, Kiriku vägi pole ammugi enam see mis ta oli 100 aastat tagasi, Praegu on ta asutus mis üritab ellu jääda ja temale see juures pole vaja teadlike Inimesi , Tema vajab lambukesi keda karjatada,ning suunata neid sinna kus kiriku ladvik õigemaks peab,et ennast õigustada ja ära elatada,aga armumaagiast on asi kaugel isegi väga kaugel.Pigem see et kirik pürgib läbi usu prisma õpetama inimesele kaastunnet ja tingimusteta armastust ja see on hoopis midagi muud. Kirikul puudub endal selge arusaam sellest ja nii hoitakse kinni iganenust ja vanast vaatest mis oli toimiv Mei vaaremade ja isade aeg,praegused enrgiad ja liikumised on aga sootuks teised ja kõrgemad,kui siis.Nüüd siis privarotist ! Mis on privarot?tõlgendatult, pöörama,ümber pöörama, ehk siis ära pöörama Olukorda ,inimest,takistust  vastavalt Oma soovi järgi! Eesti keeli saab ka Öelda ära tegema, aheldama,oma tahte järgi käima panna. Kui tegu  Inimese mingi püsiva Olukorraga,millest inimene üritab väljuda või vabaneda on Maagia ja see sama privarot omal kohal,sest Inimene võtab vastutuse Oma elu eest ja üritab seda muuta,ehk siis väljuda sellest ringist kuhu on sattunud,kui,aga selle eesmärk on teine inimene ja tema tahte allutamine Endale on mäng teine ja ka kõrgemalt mitte aksepteeritud tegevus, millele kaasneb tagajärg ja nagu õieti mainisid ka karmaline võlg. Kui Sinu suhetes on ebakõlad ,siis kõige pealt tuleb ikka Endalt küsida,et kas Mina olen teinud kõik Endast olenva,et minu suhe toimiks ,mõlemale poolele võrdselt hästi. Väga tihti kipume nägema pindu teise silmas,aga palki Enda omas ??? no ei näe.Samuti puudub tulevik ühepoolsel armasusel ja sinna panustamisel,isegi siis kui on loodud perkond ja on olemas lapsed. Panna armastama seal kus see on puudu,või pole ettenähtud???? Minu poolt Sulle selline nõu. Proovi mõelda ja asetada olukord ristivastupidiseks,et Kuidas Sa Ennast tunneksid,kui üldse tunneksid,kui Sinule vastumeelne mees laseks Sind nii nimetatult ,ära teha ja telliks Sulle samasuguse privaroti,sest Tema on Sinust kõrvuni sees ja tahab Sind ,aga Sinul puudub vähimgi sügelus selle mehe suhtes.Mis Sinu elus siis toimub? Sisemas tajud ,et midagi on valesti,aga jõud sellest väljuda puudub,igatsed midagi,aga müts on kaelani peas ja takistab,Elad just,kui, aga elu see pole, kuuled ainult seda, mida räägib Sulle see mees,teisi enda ümber ,aga mitte,liigud nagu siil udus ja ei saa mitte muhhvigi aru mis Sinu ümer toimub,Kõik on nagu peaks olema,aga pidevalt nöörib kõri ümer ja on hirm, totaalne hirm kõige ees mis on väljpool mehe soove !!! Need on allutatud Inimeste sisemised tunded ja meeleseisund . Päris õõvastav ? Nüüd veel sellest ,et tellisid tuntud maagilt,aga aastaga tulemust pole! Arvan ,et on,aga Sa ei näe seda lihtsal põhjusel,Sa ootad et taevamanna  ilmutaks Ennast ilma ,et Sa ise panustaks ,Tegelikult aga võis kõik õige olla,ainult,et Teie Endi elulised teed ja õppimised erinevad ja seda kõrgemalt,siis toimib kõik aga see saab olema paras vintsutus nii Talle ,kui Sulle,ehk siis Tema soovib midagi muud kuid Sina istud omaga tal kondina kurgus,Sina tahad ,Teda ka, aga saad seda kas siis distansilt või eemalt,samas kannatades pidevalt, kui toome juurde hinnangud ja Sinu pettumuse,siis on täpselt see võrrand millest rääkisin eelnevas postituses, nii,et toimib siis ju igati ja täiega. Tumetatega on ju nii,et tulemus võib -olla täpselt risti vastupidine,piisab ühest detailist mis jäi üldsõnaliseks,või siis tähelepanuta,ning andis võimaluse soovi tõlgendada kaheselt,            Mõtle soovi üle mida tahtsid, olid need üheselt tõlgentatavad,kui mitte siis võta kõik varjandid sellest soovist ja too pilti kõige mustem neist, siis saad selle tulemuse mida tellisid. Usun ,et loed seda Teadlikusega ja mitu korda,aga jah, Me kõik oleme erinevad ja kogeme erinevaid kogemusi.

Tänu,Valguse,Teadlikusega

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Valguseleht
Tauno & Helena Möldri
ingel@valguseleht.ee
Kasutamistingimused