Valguseleht

Foorum

Motivatsioon ja edasiareng

Sattusin hiljuti lugema Financeri artiklit motivatsiooni teemal ning see kõnetas mind ühe olulise faktori tõttu: olen viimasel ajal tundnud end tohutult motivatsioonitult. Motivatsioon on alus edasi arenemise jaoks, olgu see vaimselt või muudes aspektides, kuid ilma motivatsioonita ei saa ka tekkida arengut. Samas on väga lihtne manduda, kaotada ära kogu tegutsemistahe. Olin vahepeal "augus", kus lihtsalt olesklesin päevast-päeva, sisimas soovisin olla tublim ja tegutseda, olin püstitanud eesmärke, aga päeva lõpuks ei olnud ikkagi midagi edasi teinud.

Mainisin küll, et olen seda tundnud viimasel ajal, kuid tegelikult olen hiljuti hakkanud sellest mülkast välja saama. Kuidas? Hakkasin iga päev mediteerima, kui seda niimoodi nimetada. Võtan iga päev pool tundi selleks, et istuda, sulgen silmad ja täidan end positiivsete mõtetega. Surun kõrvale absoluutselt kõik negatiivsed mõtted. 

Ning veel positiivsemal noodil - leidsin hiljuti uue töökoha, mis motiveerib mind veelgi enam pingutama, nii isiklikul tasandil kui ka töövaldkonnas. 

Kirjutan selle siia lihtsalt mõttega loodetavasti kõnetada ka teisi, kellel on olnud raskuseid motivatsiooni leidmisega. Võtke endale aega, kuid ärge laske kunagi elul endast mööda minna. Tegutsemistahe tuleb, kui hakkad tegutsema! 

  • «
  • 1
  • »

Kullakene, väga armas, et jagasid oma kogemust, see aitab kindlasti veel kedagi! Eks meil kõigil vist ole elus hetki, kui vajame motivatsiooni leidmisel abi.

 

Valgust ja armastust!

  • «
  • 1
  • »
Valguseleht
Tauno & Helena Möldri
ingel@valguseleht.ee
Kasutamistingimused