Valguseleht

Soovitused küsimiseks

Kallis kaasteeline!

Soovime Sind südamest tänada Valguse ja armastuse jagamise eest. Läbi enda arengu ning vaimse kasvu aitad Sa ka teisi inimesi, kogu Loodut. Looja Õnnistab Sind hellalt. Oled hoitud, armastatud ja kaitstud. Sinu enda Kaitseinglid, Õpetajad ja Teejuhid meenutavad, et Sa usaldaksid alati oma esimest tunnet, mõtet ja ideed. Sinu sisetunne, teadmine ja südamehääl juhatavad Sind iga kord, kui otsid vastuseid ja märke. Ära kahtle endas! Oled väärt parimat ja Sinu unistused täituvad alati, kui Sa vaid usud ja lased kõik lahti ja vabaks. Lase vabaks kõik blokeeringud, hirmud, tõkked ja raske energia, Valgusevägi on Sinuga. Küsi ja Sa saad vastused, kas siis mõtete ja emotsioonide näol, aga ka unes ning lihtsalt kindla teadmisena. Võid kuulda ka kellegi juhuslikult öeldud sõnu või laulu või märkad õigel hetkel selgeid märke, sulekesi, korduvaid numbrikombinatsioone iseenda võrratus elus. Mida enam kulged siin ja praegu vabalt ja armastavalt, seda enam Sa usaldad iseennast, kogu elu, märke, Valgust ning universumit. Mis saabki parem olla....

Valgusekaardid on loodud taotlusega jagada Valgus ja armastust kõikidele, kes seda vajavad, kõikide kõrgeimaks hüvanguks. Esita Valgusekaartidele küsimusi nii tihti ja palju, kui Sinu sisetunne ütleb. Soovitame küsida võimalikult täpselt ja kasutada küsimusi, mis on juhatuslikud ja soovitustele suunavad, nt. "Kuidas" või "Mida võiksin teha" algusega. "Kas" küsimustele võib olla keeruline vastata, aga kui soovid, proovi ikka. Mida vähem kaarte Sa vastuseks valid, seda lihtsam on vastust tõlgendada. Kui on rohkem kaarte, tuleb esile ka rohkem nüansse ja mosaiiki annab siis alles kokku sobitada. Meie ise võtame kõige sagedamini neli kaarti, see arv kaarte annab hea ülevaate ja juhatust on lihtsam järgida. Hea on, kui salvestad oma küsimusd ja vastused, siis saad hiljem kõik uuesti üle vaadata. Mõnikord tekib mõistmine mõne aja pärast, kui teatud asjad on elus toimunud või märgid märgatud. Meie kaardid pole otseselt mõeldud tuleviku ennustamsieks, vaid toetuseks, julgustuseks ning sisemiseks kasvuks ja Kõrgema Minaga ühenduse loomiseks, kuid loomulikult saab nendega ka tulevikku piiluda. Aga kindlasti Sa juba tead, et tulevik sõltub tänasest, hetkes tehtud valikutest ja otsustest, mõtetest ja tunnetest.

Palju rõõmu, armastust, headust, usaldust ja Valgust Sulle, kallis! Oled nii eriline! Kogu Universumi Valgusolendid, Algallikas ja Loodu toetavad ja armastavad Sind!

Armastuse ja Valgusega,
Helena Möldri

Valguseleht
Tauno & Helena Möldri
ingel@valguseleht.ee
Kasutamistingimused