Valguseleht

Maikuu kaardid

Kallid Valgusekaartide sõbrad! Võtsin meile kaks Maikuu kaarti. Alguses oli plaanis üks kaart, aga järsku vupsas! ka teine kaart sõnumisse. Vaadake neid kahte kaarti südamega ja tunnetage, kuidas need omavahel seotud on ja millise lahenduse nad just Teile toovad.

Muster
*
Oled Sa märganud, et teatud olukorrad Sinu elus muudkui korduvad ja jätkuvad? Astud samme, et välja pääseda, kuid ikka need tulevad tagasi. Et mustrit selja taha jätta, on vaja need endale lahti mõtestada ja tabada õppetükki. Ja olla tänulik. Ehk on tarvis ka andestada ja vabastada.

Zeus
*
Palju õnne! Sinu praegust eluperioodi on saatma tulnud äikese- ja vihma- ning taevajumal ise. Sinu vibratsioon on tõusnud kõrgele ning see võimaldab Zeusil Sinuga koostööd teha. Eelkõige aitab ta Sul vastu võtta suuri otsuseid, mis tekitavad võib-olla isegi välku ja mürinat Sinu elus, kuid selleta praegu ei saa. Viimane seisev energia on tarvis liikuma saada ja eemaldada tugevaimad takistused Sinu eluteel. Siis saad Sa veelgi võimsamalt täita oma eluülesandeid ning Hingelepinguid. Oled õnnistatud ja väga armastatud!

Valguse, armastuse ja tänuga

Helena Möldri

 
 
 
 

 

+0
  • 0
  • 179
Valguseleht
Tauno & Helena Möldri
ingel@valguseleht.ee
Kasutamistingimused